Tělo pohřešované milionářky našli v lednici: Vrah ho zalil betonem!

Autor: drag - 
29. října 2019
19:59

Sousedé zavolali muže zákona, protože nemohli vystát zápach, jenž se linul z vedlejšího bytu. Když pak policisté vstoupili do apartmánu a otevřeli lednici, nestačili se divit. Objevili v ní totiž mrtvé tělo pohřešované thajské milionářky Wannee Jiracharoenyingové (58), které bylo navíc kompletně zalité do betonu.

Wannee Jiracharoenyingová byla pohřešovaná několik týdnů. Naposledy ji viděli při návštěvě posvátného chrámu v Chiang Mai v severním Thajsku. Když se žena přestala ozývat rodině, její bratr Woraphan (59) okamžitě vyrazil na místo a začal po své sestře pátrat. Bohužel, ženu se mu živou najít nepodařilo.

Policie zjistila, že na účtu Wannee chybí všechny úspory a zmizely i její kreditní karty a automobil. Banka jim navíc poskytla informace, že transakce na účtu se odehrávaly až po ženině smrti. Někdo věnoval na charitu částku ve výši několika milionů korun, ale podle všeho to Wannee být už nemohla.

Policisté okamžitě začali podezírat jejího známého Withuna Sitabuta (39), který pomáhal milionářce s drobnými pochůzkami. Muž bratrovi zemřelé tvrdil, že měla odjet na cestu po Vietnamu, jenže bezpečnostní kamery ho zachytily, jak si v den zmizení zámožné ženy vybral z bankomatu v přepočtu bezmála milion korun.

Withun, otec dvou dětí, se s Wannee seznámil, když ji vezl do jednoho z místních chrámů. Stali se z nich přátelé a on ženě čas od času obstarával nákupy. Peníze potřeboval prý proto, aby si jeho manželka mohla dovolit zlaté šperky.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud