U Tachova došlo k nehodě autobusu. Zranilo se šest lidí

Autor: CTK, DH - 
7. února 2019
22:26

Na silnici druhé třídy mezi Kostelcem a Popovem na Tachovsku dnes večer havaroval autobus zhruba s 20 lidmi. Těžce zraněná byla jedna žena a lehce pět dalších lidí. 

„Řidič dostal na ledovce smyk a skončil mimo vozovku opřený o strom," řekla krajská policejní mluvčí Pavla Burešová. Podle mluvčí záchranky Márie Svobodové bylo v autobuse asi 20 cestujících. Těžce zraněnou ženu přepravil do plzeňské fakultní nemocnice vrtulník zejména proto, že silnice jsou velmi kluzké. Sanitky pak odvezly pět lehce zraněných lidí na vyšetření do nemocnice ve Stodu na Plzeňsku a do Plzně.

„Na celém území kraje se tvoří ledovky, řešíme několik nehod," uvedla Burešová. Řidiči by měli po kluzkých vozovkách jezdit velmi pomalu a počítat s delší brzdnou dráhou a udržovat větší vzdálenost mezi auty.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud