Opilec si ustlal na kolejích v České Lípě: Než ho našli, přejel po nich nákladní vlak

Incident na tomto místě kolejí se tentokrát obešel bez služeb koronera (vpravo ilustrační foto).
Autor: yks - 
23. října 2019
23:25

Velký šok zažil strojvůdce nákladního vlaku, když v úterý okolo 22. hodiny projížděl po trase kolem zastávky Pod Holým vrchem v České Lípě. Zjistil totiž, že v kolejišti leží člověk!

Strojvedoucí nahlásil v noci na středu výpravčímu v České Lípě, že v kolejišti leží lidské tělo. Jeho vlak s 20 vagony naloženými pískem právě tím místem projel. Železničáři zavolali na tísňovou linku. O události informovala na svých stránkách liberecká policie.

Hasiči, policisté i záchranáři na místo zamířili bez valné naděje, že by zmíněnému člověku bylo ještě pomoci. Na místě našli 27letého Čecha. Vedle něj ležela lahev piva. „Jako první k němu dorazili hasiči. Ti ale nevěřili svým očím, když zjistili, že jenom spí a nemá na sobě ani škrábaneček,“ vylíčila tisková mluvčí Policie Libereckého kraje Ivana Baláková.

Muž, který prý podle vlastních slov vypil okolo třetí hodiny odpoledne láhev rumu, ulehl prostě do kolejiště a usnul  tvrdým spánkem. Projíždějící vlak prý neslyšel a to ani ve chvíli, kdy pár centimetrů nad ním projížděly desítky vagonů. Policisté dali opilci dýchnout a naměřili mu 1,35 promile. 

„Zdravotnická záchranná služba ho pak převezla k preventivnímu vyšetření do nemocnice, které skutečně potvrdilo, že žádnou újmu neutrpěl,“ vylíčila Baláková. 

„Doufejme, že příležitost začít znovu a lépe neutopí v alkoholu a aspoň trochu se nad sebou zamyslí,“ dodala mluvčí.

liskabystrouska ( 24. října 2019 08:05 )

to je debilni napad spat v kolejisti

tojevrazdanachcala ( 24. října 2019 01:28 )

Muži nestyďte se menstruovat.
Výrobce vložek vřele doporučuje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud