Lucii (†27) srazil na přechodu známý zápasník! Soud smetl případ ze stolu

Autor: shp - 
21. října 2019
13:34

Byla to mladá a krásná blondýnka, kterou čekalo v životě ještě hodně. Lucii (†27) však loni v Nitře srazil na přechodu ve svém voze známý zápasník Matúš Mečár. Žena na následky zranění zemřela v nemocnici. Státní zastupitelství podalo kvůli smrti krásky na řidiče žalobu. Tu však nyní smetl ze stolu soud.

Video  Lucii (†27) srazil na přechodu zápasník. Soud smetl případ ze stolu  - TV JOJ

Mečár měl podle TV Joj jet příliš vysokou rychlostí. Přesto soud žalobu odmítl, protože zjistil závažné procesní chyby. Prokuratura proti tomuto rozhodnutí okresního soudu podala stížnost. O případu tak bude rozhodovat krajský soud.

Podezřelá společnost

Zápasník MMA Mečár je dobře známý. Slovenský internet před časem obletěla fotografie, na které je zachycen s dalším zápasníkem a synem oligarchy Norbertem Bödörem a zástupcem ředitele Národní finanční jednotky Milanem Mihálikem.

Toho minulý čtvrtek zadržela policejní inspekce pro kauzu lustrování novinářů. Podle webu topky.sk existuje podezření, že je Mečár napojen na nitranskou policii a podsvětí. V roce 2009 byl dokonce potrestán za vydírání.

Příbuzní volají po spravedlnosti

Příbuzní Lucie včetně zoufalého manžela, za kterým Lucie šla v osudný den domů, doufají, že bude spravedlnosti učiněno zadost. Že byl takto závažný čin jen tak smeten soudem ze stolu, je vskutku více než podezřelé.

nautilus ( 21. října 2019 13:41 )

Snad už nová prezidentka smete soudní dobytek!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud