Mladík (18), který shodil dítě z věže galerie: Policie kompletně odtajnila jeho identitu!

Autor: DH - 
2. října 2019
19:11

Británie zná jméno a podobu mladíka, který podle policie v srpnu shodil z vyhlídkové plošiny galerie moderního umění Tate Modern malého chlapečka (6). Mladíkovi bylo v době činu pouze sedmnáct let, a policie tak nemohla zveřejnit jeho totožnost. To už ale neplatí.

Vyšetřovatelé ve středu uvedli, že obviněným je čerstvě osmnáctiletý mladík Jonty Bravery z Velké Británie. Pachatel, jemuž bylo v době činu 17 let, podle policie 4. srpna 2019 shodil šestiletého francouzského chlapce z vyhlídky v desátém patře galerie Tate Modern v centru Londýna. Bravery žil podle policie v západní části hlavního města Velké Británie.

Vyšetřovatelé rovněž uvedli, že nemohou stále zveřejnit bližší informace k oběti trestného činu, šestiletému chlapci, který pád jako zázrakem přežil. Bohužel, podle informací od médií, s nimiž je rodina dítěte v kontaktu, je jeho stav vážný. Dítě nemůže mluvit, jíst a ani se hýbat. Údajně ale dělá pokroky a začíná pomalu hýbat jazykem a pravou rukou.

Rodina oběti chlapci zřídila účet na stránce GoFundMe.com, kde lze nasbírat finanční příspěvky například na nutnou zdravotní péči. V současné chvíli lidé chlapci přispěli v přepočtu přibližně 3 miliony korun.

cmedsallam...@... ( 18. února 2020 15:02 )

Krásné dívky hledají lidi pro erotické vztahy zdarma! Pojďte dál a zvolte http­://top­girls­.x251­.best

Jan Brandis ( 5. října 2019 08:23 )

Fešák 🤣😂🤣. Vypadá jak Grétén.

nabuchodonozor ( 2. října 2019 20:30 )

Pachatel na fotce vypadá, že není duševně zdravý.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud