Silně opilý muž v Pardubicích naboural několik aut a zranil dítě: Mám známosti na vyšších místech, hrozil

Autor: VaB - 
11. 9. 2019
15:30

Strážníci Městské policie v Pardubicích zadrželi v úterý v noci 57letého řidiče, který naboural sedm aut a zranil dítě. Došlo i na hrubé nadávky. Nebylo divu, že se řidič zlobil. Spanilá jízda ho nevyjde lacino. Strážci pořádku totiž zjistili, že řídil pod značným vlivem alkoholu! 

Strážníci si v ulici Na Drážce v Pardubicích všimli podezřelého auta. „Viditelně nabourané černé BMW se sunulo v protisměru od kruhového objezdu, kde se krátce předtím v protisměru čelně střetlo s jiným vozidlem,“ napsali na svých internetových stránkách. Pokusili se ho zastavit, ale marně. 

Muž se rozhodně nechystal vzdát, naopak. Sešlápl plyn a přímo před strážníky naboural do betonového květináče. Ani ten ho ale nezastavil. Ve zběsilé jízdě pokračoval dál a podařilo se mu nabourat několik dalších aut. „Za křižovatkou ulic Věry Junkové a Luční svou jízdu definitivně zakončil nárazem do zaparkovaného vozidla,“ informovali strážníci. 

I tak museli strážci veřejného pořádku použít donucovací prostředky, aby muže dostali z auta, a zpacifikovat ho. Zjevně opilý a agresivní šofér začal zasahujícím strážníkům i policistům nadávat, vyhrožoval jim i známostmi u soudců.

„Dechová zkouška u něj ukázala hodnotu 2,18 promile alkoholu v dechu. Postarat se strážníci museli i o psa, kterého s sebou ve vozidle převážel. Vzhledem k podezření z několika trestných činů byl muž předán policistům k dalšímu šetření,“ doplnila policie. 

 

houslista ( 11. září 2019 17:45 )

určitě kuřbuř politiku,kmotru ODS

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud