Sobota 16. října 2021
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika
Oblačno, déšť 13°C

Senior vjel přímo pod kola hasičům: Kolos ho vláčel desítky metrů!

Autor: VaB - 
11. září 2019
06:50

K hrozivě vypadající nehodě došlo v pondělí v Jablonci nad Nisou. Senior tu vjel přímo před hasičské auto, které jelo se zapnutou světelnou i zvukovou signalizací k případu. Několikatunová tatra vláčela auto před sebou. Senior měl štěstí v neštěstí.

Záběry z bezpečnostní kamery ukazují nepochopitelné chování seniora v octavii. Do křižovatky vjíždí hasičská cisterna, která má zapnuté majáky, a v tu chvíli z ničeho nic vystartuje i muž s osobním autem a vjede přímo před požárníky. Hasič za volantem neměl šanci zabrzdit a nehodě předejít. 

Děsivě vypadající nehoda ale naštěstí nedopadla tragicky. Senior vyvázl jen s lehčím zraněním. Hasiči přitom spěchali k jiné v Jablonci nad Nisou, při které měl unikat plyn. Požárníci poskytli řidiči v octavii první pomoc a vyprostili ho z vraku auta. 

Video Senior vjel přímo pod kola hasičské cisterny! - Policie ČR

„Na místě jsme měli jednu zraněnou osobu. Jednalo se o muže, který byl ošetřen a převezen do jablonecké nemocnice," uvedl mluvčí záchranářů Michael Georgiev pro TN.cz. Hasiči na svém autě odhadli škodu na 200 tisíc korun. 

Blacktip ( 11. září 2019 10:26 )

A když zdechneš ty, zbytečný šmejde?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání