Středa 31. května 2023
Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Jasno 23°C

Senior vjel přímo pod kola hasičům: Kolos ho vláčel desítky metrů!

Autor: VaB - 
11. září 2019
06:50

K hrozivě vypadající nehodě došlo v pondělí v Jablonci nad Nisou. Senior tu vjel přímo před hasičské auto, které jelo se zapnutou světelnou i zvukovou signalizací k případu. Několikatunová tatra vláčela auto před sebou. Senior měl štěstí v neštěstí.

Záběry z bezpečnostní kamery ukazují nepochopitelné chování seniora v octavii. Do křižovatky vjíždí hasičská cisterna, která má zapnuté majáky, a v tu chvíli z ničeho nic vystartuje i muž s osobním autem a vjede přímo před požárníky. Hasič za volantem neměl šanci zabrzdit a nehodě předejít. 

Děsivě vypadající nehoda ale naštěstí nedopadla tragicky. Senior vyvázl jen s lehčím zraněním. Hasiči přitom spěchali k jiné v Jablonci nad Nisou, při které měl unikat plyn. Požárníci poskytli řidiči v octavii první pomoc a vyprostili ho z vraku auta. 

Video  Senior vjel přímo pod kola hasičské cisterny!  - Policie ČR
Video se připravuje ...

„Na místě jsme měli jednu zraněnou osobu. Jednalo se o muže, který byl ošetřen a převezen do jablonecké nemocnice," uvedl mluvčí záchranářů Michael Georgiev pro TN.cz. Hasiči na svém autě odhadli škodu na 200 tisíc korun. 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání