Opilou ženu se 3 promile chytili za volantem: Podat vysvětlení přijela ještě opilejší

Žena ze středních Čech měla pořádnou drzost: Na policii přišla jízdu v opilosti vysvětlit ještě opilejší.  (Autor: Reprofoto: TV Nova)
Autor: DH - 
8. srpna 2019
13:05

Tohle se jen tak nevidí. Na policejní stanici v Brandýse nad Labem přijela podat vysvětlení hříšnice, která předchozího dne řídila vůz pod vlivem alkoholu. Policisté byli v šoku, když zjistili, že tentokrát je žena ještě opilejší, než byla poprvé. A nezůstalo jen u toho.

Příběh hříšnice se začal psát už na konci minulého týdne. Namol opilá žena zaparkovala ve středočeské obci Mratín před obchodem s potravinami a jen tak tak, že dokázala vystoupit z vozidla.

Místní na ni zavolali policii a žena nadýchala rovné tři promile alkoholu. Policii v tomto stavu nebyla schopná vysvětlit, co se vlastně stalo. Ti se tedy rozhodli počkat, až vystřízliví. „Ženu předvolali na následující den za účelem sdělení podezření z přečinu,“ řekla Nově policejní mluvčí Eva Hašlová.

K jejich nemalému údivu si však řidička alkoholovou jízdu zřejmě protáhla. Na policii sice dorazila, ale tentokrát nadýchala ještě o půl promile více. Policistům tak nezbylo, než výslech znovu odložit.

Značně je ale překvapil fakt, že černá ovce si to od stanice namířila rovnou k automobilu. Nasedla do něj, nastartovala a odjela, jako by se nechumelilo. Policie za ní vyrazila a zanedlouho ji zastavila. 

Tentokrát putovala rovnou na záchytnou stanici. „Druhý den policisté ženě sdělili podezření pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, a to ve dvou případech,“ upřesnila Nově mluvčí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud