Zdrcení sousedé mladé rodiny, která zemřela na přejezdu: Holky (†5 a †8) byly jako obrázek...

Autor: chal - 
16. 7. 2019
17:59

Žili spolu deset let a měli spolu dvě krásné dcerky. Veronika (†32) s Danielem (†47) z Královéhradecka zemřeli i se svými dětmi (†5 a †8) v neděli pod koly vlaku. Dvojice byla mezi sousedy velice oblíbená, s její smrtí se přátelé a známí jen těžce smiřují. Daniel s Veronikou by za týden oslavili dvouleté výročí svatby, na které jim šly za družičky jejich dcerky. Dívenky při nehodě zahynuly také…

Královéhradeckou obcí, kde bydleli, v neděli otřásla tragická zpráva. Na železničním přejezdu v nedalekých Černožicích smetl vlak auto s manželi Veronikou a Danielem a jejich dvěma malými dcerkami.

Všichni čtyři členové rodiny, která bydlela v zahrádkářské kolonii, na místě zemřeli. Vlak před sebou tlačil jejich auto 300 metrů, než se zastavil. Pasažéři neměli šanci.

Veronika s Danielem tu žili deset let. Daniel domov po celou dobu zveleboval a opravoval, podle známých byl velmi zručný. Že měl šikovné ruce, je vidět všude po zahradě. Daniel okolí domu vyzdobil vlastnoručně vyřezávanými dekoracemi.

Video Čtyři mrtví při srážce auta s vlakem v Černožicích na Hradecku - Aktu.cz

Veronika před osmi lety porodila první dcerku, druhá se narodila před pěti lety. A obě holčičky šly svým rodičům před dvěma lety za družičky. Do výročí svatby zbýval jediný týden.

Zpráva o smrti rodiny sousedy tvrdě zasáhla. „Příjemní, strašně hodní lidé,“ sdělila televizi Nova rozrušená žena ze sousedství. Daniel podle ní své dvě dcerky i ženu velice miloval. „V těch dětech se viděl, věnoval se jim. Tragédie… Holky byly jak obrázek,“ doplnila.

Přejezd, kde k tragédii došlo, je podle místních dějištěm srážek vlaků s automobily poměrně často. „Nehod tady na tom přejezdu bylo moc,“ řekl Nově muž, který nedaleko osudného místa pracuje.

Y18s ( 18. července 2019 22:56 )

Je mě z některých lidí zle, kdyby to byla vaše rodina, nepíšete takový hov... Tady to celé město těžce nese, styďte se! Ten den bylo i strašný slunce a na tomto přejezdu ikdyz zastavíte, neuvidíte vůbec nic... Je mě z vás zle!

xyjh ( 18. července 2019 21:23 )

já mám řidičák od té doby co na přejezdu zemřel zpěvák Petr Sepéši a od té doby před každým přejezdem mám respekt a neflákám to.. stačí si vzít ponaučení s toho že když přejíždím koleje JAKÉKOLIV dávam bacha !!!

xyjh ( 18. července 2019 21:18 )

no jasně že řídila.. on vedle ní vyspával opici a děti tomu nerozumí takže ji neměl kdo říct zastav pojede vlak....no jo blondýna..

xyjh ( 18. července 2019 21:14 )

dřív lidé jezdili jinak , věnovali se řízení, neměli rádio na plné pecky, nedrželi v rukou telefon atd..atd.. nebyli hluší a slepý a viděli a slyšeli signalizaci..

robyno1 ( 18. července 2019 21:10 )

Ženská za volantem = auto bez řidiče. Ne, vážně, ženská se někdy tak "sekne", že když jí např. auto "zdechne", nedělá vůbec nic.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud