Pohlaví miminka měla prozradit kaskadérská show: Auto při představení zachvátily plameny

Autor: rc - 
11. 7. 2019
21:22

Nastávající rodiče si objednali kaskadéra, který při jednom ze svých kousků s vozidlem pomocí kouře odhalí, zdali to bude kluk anebo holka! Ovšem kaskadérský kousek dopadl špatně. Zatímco sebou auto smýkalo na silnici, začalo hořet!

V poslední době si nastávající rodiče nechávají říct pohlaví svého potomka ve velkém stylu. Nejčastěji je to spojené s párty pro miminko a maminku. Většinou si rodiče nechají objednat od speciální firmy dort či dárkovou krabici, když dort rozkrojí, má buď růžovou či modrou náplň, no a když rozevřou dárkovou krabici, buď vyletí modré či růžové balónky. Ovšem rodiče pocházející z australského města Gold Coast nechtěli jít s davem, a tak si minulý rok v dubnu objednali kaskadéra!

Velkolepou událost, při které se bavila jejich rodina i přátelé, točil dron. Ve videu je vidět, jak se za autem značky Holden Senator sedan z roku 2017 objeví modrý kouř, což znamená, že se nastávajícím rodičům narodí syn. Dav, který obklopuje vozidlo, jásá a auto se pomalu rozjíždí a na silnici po sobě nechává černé čáry od gum. Postupně modrý kouř sílí a sílí. Poté, co ujede přibližně sto metrů, se zastaví a zničehonic se ho zmocní ho plameny! Podle informací Daily Mail policie zatkla a obvinila devětadvacetiletého řidiče.

cocumysvole ( 11. července 2019 23:34 )

Pomni člověče že lidská blbost nezná mezí - Ahasvehr.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud