Tragédie na Náchodsku: Invalida (†64) na tříkolce zemřel po srážce s autem

Tragédie na Náchodsku: Invalida (†64) na tříkolce zemřel po srážce s autem (ilustrační foto)  (Autor: Profimedia)
Autor: rc - 
7. července 2019
16:07

Policie v sobotu večer vyjížděla k tragické nehodě, která se stala ve městě Bukovice na Náchodsku. Po srážce s autem tam zemřel muž, který cestoval na invalidní tříkolce. Podle prvotních zjištění policie čtyřiašedesátiletý muž zřejmě při odbočování nedal přednost protijedoucímu vozidlu.

Tragická nehoda se stala v sobotu před šestou hodinou večer ve městě Bukovice na Náchodsku. „Podle prvotních informací mělo ke střetu dojít tak, že čtyřiašedesátiletý muž pohybující se na vozovce na vozítku/invalidní tříkolce zřejmě nedal přednosti při odbočování protijedoucímu vozidlu,“ uvedla mluvčí policie Magdaléna Vlčková.

Muž bohužel vážným zraněním podlehl. „Příčiny této dopravní nehody i míra zavinění jsou v šetření náchodských dopravních policistů,“ dodala mluvčí.

xzxzxz9055...@... ( 18. února 2020 17:45 )

Krásné dívky hledají lidi pro erotické vztahy zdarma! Pojďte dál a zvolte http­://fre­exxx­.x251­.best

starypes ( 7. července 2019 17:11 )

Zajímalo by mě, jestli ti lidé na invalidních vozících mají řidičský průkaz? Podle mých zkušeností (a jezdím autem už několik desítek let), bych o tom u mnoha z nich o tom pochyboval. Způsob jízdy na silnici, u některých, je někdy bezohledný až arogantní. Podotýkám, u některých.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud