Naháč se producíroval před pardubickým Lidlem. Zfetovaný tam utekl ze záchytky

Autor: shp - 
21. června 2019
18:57

Zákazníkům pardubického Lidlu se naskytl opravdu neobvyklý pohled. Zcela nahý muž se totiž producíroval na trávníku před supermarketem. Zpacifikovat ho museli přivolaní strážníci, pro něž dotyčný není vůbec neznámý.

Ještě před producírováním na trávníku dělal dotyčný nudista problémy ve zdejší restauraci. „Velice podivně se chovajícího muže, který vběhl do restaurace, držela tamní obsluha na zemi až do příjezdu naší hlídky.“ 

Dejte mi pivo, hřměl

„Muž vtrhl jako velká voda do podniku, poručil si pivo a vzápětí se stejnou razancí vrazil do uzavřené části provozovny, kde se nejprve pokoušel schovat. Vzápětí se začal chovat agresivně vůči personálu,“ uvedla Městská policie Pardubice na svých stránkách.

Přivolání strážníci převezli naháče na záchytku. „Tam už 34letý muž trochu zkrotnul a doznal užití dávky pervitinu, což vzápětí potvrdil orientační test na návykové látky a tak na záchytné stanici zůstal přes noc. 

Zfetovaný zahodil batoh

„Za své jednání bude strážníky ještě dořešen. Už jen proto, že v noci po jeho umístění na záchytné stanici v centru města našli batoh, který v rauši odhodil,“ dodali policisté. Snad už se bude drogám vyhýbat, tento pohled opravdu není pro bohy.

mascula ( 22. června 2019 08:48 )

tak zdenekk jim zase zdrhnul

fotrpjotr ( 22. června 2019 06:39 )

Volič pirátů.

tomik007 ( 22. června 2019 01:06 )

ASI nejakej uprchlik politej vapnem...

online ( 21. června 2019 19:49 )

Kolik nachytal klíšťat?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud