Emil (15) ubodal spolužáka (†16) ve škole: Dlužil mu za drogy!

Policie před školou, kde Emil zabil svého spolužáka.
Autor: shp - 
11. 5. 2019
20:35

K šílené tragédii došlo na varšavské škole. Spor mezi žáky vyvrcholil vraždou. Patnáctiletý Emil ubodal svého o rok staršího spolužáka. Ten mu dlužil peníze za drogy.

Po útoku na místo ihned přijela ambulance, ale krvácejícího chlapce se již nepodařilo zachránit. „Příčinou sporu mezi náctiletými byl pravděpodobně dluh 9 000 korun za drogy,“ řekl televizi TVN2 mluvčí varšavské policie Tomasz Oleszczuk.

V minulosti již byl trestán

Útočník byl již zadržen. V minulosti byl několikrát trestán za nejrůznější přestupky i trestné činy. „Všichni jsme v šoku. Polská veřejnost není zvyklá na kriminalitu ve škole,“ okomentoval zabití žáka ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro.

Policie v Polsku na ostře sledovaném případu usilovně pracuje. Za úkol má hlavně zjistit, jak Emil dostal bodnou zbraň do školy. Zákonodárci nyní volají o zpřísnění bezpečnosti.

thyronx ( 12. května 2019 02:33 )

http­s://en­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/Lis­t_of_c­ountr­ies_­by_in­tenti­onal­_homi­cide_­rate

Tabulka podrobná z roku 2017,
Situace se mění a měnit bude zároveň s imigrací z jiných světů a není to jen USA kdo má v tabulce nejvyšší počet vražd. Tak jako já v USA žiji v místech s nulovou kriminalitou, tak je tomu i jinde. Každý přece má možnost žít tam, kde mu i ta kriminalita vyhovuje nejlíp. Přece se nebudi stěhovat do Čech kvůli tomu že tam je všeobecně nízká kriminalita když tam zas lidi nemají co žrát. Tedy vzhledem k jejich platům, důchodům, a dluhům.

ByloNebylo ( 12. května 2019 01:42 )

Počet vražd na 100 tisíc obyvatel:Polsko 0,8; Česko 0,9; Anglie 1,1; USA 4,5; Rusko 9,1; Venezuela 34,9 je velice výmluvný, po 100 letech komunistické výchovy je v Rusku dvojnásobný počet vražd než v Americe, prostě divoký Západ je proti Rusku naprosto mírumilovná země. Je to soudruhu urcitě tím, že zatimco v USA se všechno svinstvo zveřejní, v Rusku se korupcí a věrchuškou všechno ututlá! UŽ JE TO TADY

Bystrozraky ( 11. května 2019 21:01 )

Už je to tady, lži našich novinářů o zbožnosti polského lidu. Ukazuje se, že nás zase oblbovali. Polsko je stejné rejdiště kriminálníků, podle vzoru USA. Hlavně, že podle našich novinářský ch děvek, tam chodí všichni do kostela.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud