Dojemný vzkaz zmizelému Láďovi: Drahý synku, netrap nás a vrať se, prosí táta

Autor: DH - 
3. června 2019
05:13

Slovák Ladislav Zlevský (33) se dlouhých šest týdnů neukázal doma a marně po něm pátrá jak policie, tak i jeho otec (62). Ten nyní poslal synovi dojemný vzkaz. Věří, že by ještě mohl zažehnout poslední plamínek naděje. Z jeho slov mrazí.

Byl to právě otec, kdo naposledy viděl Ladislava Zlevského naživu. Bylo to 17. dubna. U setkání byla i Zlatice, matka nezvěstného. „Ona na něj křičela, proč pil pivo. Měli jsme jí namontovat madla na toaletě, jenže Lacko se v té chvíli otočil, zabouchnul za sebou dveře a byl fuč,“ popsal svůj poslední kontakt se synem Ladislav Plusce.

Pátrání bylo zatím marné

Od té doby po něm marně všichni pátrají. Policisté ani přátelé na sociálních sítích zatím nebyli úspěšní. Ladislav je hledaný v okolí Bánské Bystrice a Slovenské Lupče. „Tehdy by mě ani nenapadlo, že ho v tu chvíli vidíme naposledy a budeme se bát o jeho život,“ uvedl smutně otec.

Během pátrání, které probíhá už šest týdnů, se na povrch dostaly i informace o tom, že se Ladislav utápěl ve velkých finančních problémech. Dluhy, které měl, ho prý dohnaly až do fáze, kdy se chodil nelegálně rvát, za což vždy fasoval honorář. Mohlo se mu stát osudným toto? „Tomu nevěřím. Já jsem se s ním potkával často a měli jsme dobrý vztah. I když byl s matkou, věděl jsem téměř o každém jeho kroku,“ řekl jednoznačně pan Ladislav.

Prosím, vrať se, žadoní otec

Otec pohřešovaného Ládi poprosil web Pluska, zda by nemohl prostřednictvím jejich stránek zveřejnit vzkaz pro jeho syna. Ze slov zoufalého muže přímo mrazí v zádech. „Lacko, synáčku můj milovaný, prosím tě, vrať se, jestli jsi v pořádku. Ozvi se prosím, je úplně jedno, kde jsi. Mně stačí, když mi jen zavoláš, ať můžeme s maminkou klidně spát,“ nechal se slyšet Zlevský.

Věří, že si jeho slova syn přečte nebo vyposlechne. „Lacko, jestli to uvidíš v novinách, nebo zhlédneš video, je jedno jaké máš problémy a starosti, vše se dá zvládnout, jen nás prosím netrap a vrať se,“ dodal.

V tuto chvíli není zcela zřejmé, kde se Ladislav nachází. Objevila se dokonce zpráva, že Láďu někdo viděl. Policie je ale bezradná a podle slov otce navíc ukončila pátrání. V databázi hledaných se však muž nachází i nadále. Ladislav je přibližně 175 cm vysoký, mohutné postavy.

Popis pohřešovaného Ládi

Má modré oči a špinavé blond vlasy, ale mívá oholenou hlavu. Na sobě měl oblečené dvoudílné pracovní montérky bez šlí a bílé tenisky značky Adidas. Na pravém rameni má tetování ve tvaru listu. Pokud by ho někdo viděl, měl by okamžitě kontaktovat policii.

Cigosks ( 3. června 2019 07:29 )

Jestli jsi v poho mněl by ses ozvat chlape....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud