Policie rozjela naléhavou pátrací akci po Láďovi (33): Klíče, mobil i peněženku údajně našli ve schránce!

Ladislav Zlevský (33)
Autor: ital - 
3. 5. 2019
19:51

Slovenská policie ve čtvrtek zahájila rozsáhlou pátrací akci po třiatřicetiletém Ladislavu Zlevském z Banské Bystrice. Ten je nezvěstný od 18. dubna. Tehdy měl ve večerních hodinách odejít z domu a od té doby se po něm slehla země. Nepodal o sobě ani žádnou zprávu. Čtvrteční pátrání však skončilo bez úspěchu. Policie nadále žádá veřejnost o pomoc a spolupráci.

Už ve čtvrtek 18. dubna navečer odešel Ladislav Zlevský (33) z Banské Bystrice na Slovensku do hospody a od té doby o něm příbuzní neslyšeli. Prý se našel jeho telefon, peněženka a klíče, které vhodila neznámá osoba do jeho poštovní schránky.

Příbuzní a přátelé nezvěstného muže na sociální síti žádali občany Banské Bystrice, aby jim ve čtvrtek pomohli při pátrání na sídlišti Sásová. Do akce se zapojili kromě Ladislavových nejbližších také profesionální záchranáři.

Policie uvedla: „Dnešní pátrací akce, která trvala čtyři hodiny a uskutečnila se v širším okolí Bánské Bystrice, se zúčastnilo 12 policistů kriminální policie obvodních oddělení v Banské Bystrici a Slovenské Ľupče, psovodi se služebními psy a desítky záchranářů a dobrovolníků. Propátrali šest vytipovaných lokalit, ale nezvěstného muže stále nenašli.“

Ladislav je přibližně 175 cm vysoký, plnoštíhlé a svalnaté postavy. Má modré oči a špinavé blond vlasy, ale mívá oholenou hlavu. Na sobě měl oblečené pracovní dvoudílné montérky bez šlí a bílé tenisky značky Adidas. Na pravém rameni má tetování ve tvaru listu. Slovenští policisté doufají, že s jeho nalezením pomohou případní svědci, a obrátili se na veřejnost s prosbou o pomoc. 

Co_vy_na_to ( 3. května 2019 19:53 )

POZOR! NEOTVÍRAT - NEKLIKAT! Prosím OHLAŠUJTE A BLOKUJTE každý nick
:mkspetr, mtpetr a jeho další, co
zde propagují
pornostranky, pedofilii a nahé ženy ! Pozor je tam agresivní VIR! Spálí
vám to a
zablokuje PC!Nahlášení adminem! Je tam následný sledovací vir
:oswarr44x/#.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud