Ženu okrádala nejlepší kamarádka! Odhalila ji skrytá kamera

Autor: štš, shp - 
22. 5. 2019
12:22

Dejte si pozor, koho si pouštíte k tělu, ať nedopadnete jako Angličanka Samantha Robsonová (39). Ta zjistila, že peníze, které jí mizí z domova, krade její nejlepší kamarádka! Neštítila se ani hrabat v peněžence jejího malého syna…

Samantha se s Tanyou Sellarsovou seznámila v roce 2012. „Sháněla jsem hlídání pro tehdy dvouletého syna Ewana. Ona se zrovna přestěhovala do naší ulice, vídaly jsme se a staly se z nás dobré kamarádky. Sem tam jsem se starala o kočky, chodily jsme na procházky s dětmi,“ líčí s tím, že roli chůvy nakonec svěřila právě jí.

60 tisíc, 21 měsíců

Pár let vše klapalo, Samantha se s Tanyou víc a víc sbližovala, a dokonce jí dala klíče od domu. Jenže poté jí z peněženky začaly mizet bankovky. „Byla jsem přesvědčená, že mi je krade někdo v práci. Řekla jsem to Tanye a ona mi poradila, ať dám v práci výpověď. Že ona by prý nemohla dělat s někým, kdo je potenciální zloděj,“ tvrdí s tím, že nakonec, pro klid duše, nainstalovala do obýváku bezpečnostní kameru. 

Kamarádka neprojevila lítost

„Když jsem na záběrech viděla, jak se mi hrabe ve věcech, a dokonce bere peníze z peněženky mého syna, udělalo se mi fyzicky zle,“ popisuje s tím, že vše nahlásila policii. Soud už proběhl, »kamarádka«, která Samanthu obrala úhrnem v přepočtu o 60 tisíc korun, vyfasovala 21 měsíců podmíněně. „Nejhorší je, že ani neprojevila lítost. Chci všechny varovat: Dejte si pozor, ať si nehřejete na prsou hada,“ vzkazuje zhrzená dáma.

pkomarkova ( 23. května 2019 10:45 )

skryté kamery často pomáhají chytnot zloděje, u nás také to bylo, kamera chytla zlodějku, která okradala seniorku...
takovou kameru koupíte už za 590 Kč: http­s://ww­w.sp­yshop2­4.cz­/skry­te-kamery-111?­order­by=pri­ce&or­derwa­y=asc

liskabystrouska ( 23. května 2019 08:37 )

fujtaxl

Curak ( 23. května 2019 05:30 )

Ty drz hubu hajzle.

kristinn ( 23. května 2019 02:33 )

bordel ako v tanku a ozaj super kamoška...no ale tie fotky by som iste nezverejnila, pre ten binec by som sa hanbila...

tomik007 ( 23. května 2019 00:27 )

Vzhledem k tomu ze UJO-GURU prohlasil ze "VSECI KRADNU" je s podivem ze se nekdo divi...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud