Tragédie v Přerově: Motorkář (†38) nepřežil srážku s autem

Tragédie v Přerově: Motorkář nepřežil srážku s autem (Ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
18. 5. 2019
11:31

Osmatřicetiletý motocyklista zemřel v pátek v podvečer při nehodě v Přerově, kde ho na hlavní silnici srazil osobní automobil vyjíždějící z vedlejší komunikace. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

 Nehoda se v pátek stala krátce před 18:00 na ulici Lipnická v Přerově. "Řidič osobního vozu vyjížděl z vedlejší pozemní komunikace, přičemž patrně přehlédl motocyklistu jedoucího po hlavní pozemní komunikaci a vjel mu do jízdní dráhy. I přestože motocyklista zareagoval prudkým brzděním, střetu s osobním vozem nezabránil," řekla policejní mluvčí Marie Šafářová.

Při nehodě motocyklista utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. "Okolnosti nehody, příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření. Po dobu vyšetřování do zhruba 20:00 byl provoz v místě nehody řízen policejními hlídkami kyvadlově," dodala Šafářová.

hadraplan ( 18. května 2019 20:32 )

Nehodu sice zavinil plechovka,ale stálo by za to zjistit kolik jel motorkář.Už se mi několikrát stalo,že při výjezdu na hlavní vpravo,vlevo nic a najednou se přiřítí moto,tak 150/h.Třeba dodržovat rychlost a mrtví motorkáři nebudou

hujer.z.blesku ( 18. května 2019 18:38 )

Zkurvení plechovkáři.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud