Žena zabila těhotnou dívku a vyřízla jí dítě z břicha: Lidem tvrdila, že miminko je její!

Autor: ital - 
16. 5. 2019
19:10

Těhotnou Marlen Ochoa-Lopezovou (†19) naposledy viděli 23. dubna předtím, než ji nejmenovaná žena nalákala k sobě domů, kde ji brutálně zavraždila. Ve středu bylo nalezeno tělo Lopezové v kontejneru na odpadky v Chicagu. Vražedkyně mladé nastávající mamince vyřízla miminko z břicha. Poté prohlašovala, že je její.

Těhotná Američanka Marlen Ochoa-Lopezová (†19) se přes internet seznámila s 46letou ženou. Ta jí údajně nabídla, že jí prodá nějaké dětské oblečení pro dívčina nenarozeného syna.

Domluvily se, že si ho přijde vyzvednout do ženina domu v městské části Scottsdale v Chicagu. Namísto toho ale zmizela a stejně tak i její honda. Pár hodin poté, co byla dívka naposledy spatřena, zavolala žena záchrannou službu a oznámila, že doma porodila dítě.

„Dispečinku řekla, že trpí poporodními potížemi,“ sdělil pro deník Chicago Sun-Times policejní zdroj. Žena tvrdila, že dítě přišlo na svět okolo 6. hodiny ráno. Miminko skončilo v kritickém stavu v nemocnici.

Údajná vražedkyně si dokonce založila účet sbírku na internetových stránkách GoFundMe, kde prosila o částku v hodnotě přes 200 000 korun, údajně na pohřeb svého dítěte, jehož stav je velmi vážný.

Anonymní tip ale navedl detektivy k tomu, aby nechali udělat rodičovské testy. Měli k tomu použít vlasy pohřešované dívky Ochoa-Lopezové a sliny jejího manžela Yiovanniho Lopeze. DNA testy nakonec potvrdily, že Lopezovi jsou skutečnými rodiči. Tělo Marlen bylo nalezeno ve středu v popelnici. Policie věří, že ji žena přilákala k sobě domů, tam ji zabila a dítě jí vyřízla z lůna.

„Prožívám mnoho bolesti, utrpení a smutku. Je to velmi bolestivá ztratit manželku, ženu, kterou milujete nejvíce. Bolí to!“ svěřil se truchlící Lopez reportérům. Malé miminko je nyní v nemocnici ve velmi vážném stavu.

Cigosks ( 17. května 2019 09:45 )

To má nasvědomí SPD

Escaperoom ( 16. května 2019 22:12 )

Jasná Piratka!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud