Vrah zastřelil celebritu vdanou za dva muže zároveň: Jeden je známý herec, druhý dealer drog

16. 5. 2019
11:59

Policie v americkém státě Maryland prošetřuje veřejnou popravu. Za bílého dne tu někdo před zraky očitých svědků zastřelil ženu. Oběť byla zároveň manželkou známého ghanského herce i drogového bosse, který sedí v kriminálu.

Čtyřiačtyřicetiletá Bettie Jeniferová byla zastřelena na parkovišti ve městě Greenbelt v pátek odpoledne. Veřejné popravě přihlíželo přibližně deset svědků „Někdo ji chtěl mrtvou,“ nechal se krátce po tragédii slyšet policejní mluvčí pro média a ihned tím rozpoutal vášnivou debatu.

Jeniferová totiž sice byla vdaná za ghanského herce Chrise Attoha, ale zároveň byla stále ženou Kedricka Jenifera, známého drogového dealera, který od roku 2016 sedí v base. S kriminálníkem se začala rozvádět v dubnu letošního roku, přičemž už ale měla po svatbě s populárním hercem.

Právě komplikace v zákonech, a především žárlivost jejího uvězněného manžela, podle zámořských informací vedly k tomu, že někdo krásku zabil. Kedrick Jenifer totiž nebyl žádný svatoušek.

Když ho v roce 2016 soud poslal na dvacet let za mříže za pašování kokainu z Texasu do Baltimoru, zabavil mu i čtyři domy, Ferrari a Rolls-Royce. Některé zdroje uvádějí, že když se bývalá hlava drogového kartelu dozvěděla, že je jeho žena znovu vdaná, začala zuřit.

Vše jsou ale pouhé spekulace a příčinu toho, proč žena zemřela, musí vyšetřit i policie. Současný manžel a ghanský herec Chris Attoh je populární především díky nigerijskému nekonečnému seriálu Tinsel. V současné době žije v USA. 

1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud