Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Jasno 20°C

Záhadná smrt královny krásy: Missku našli oběšenou v hotelovém pokoji!

Autor: rc - 
3. května 2019
18:26

Záhadnou smrt mladé modelky vyšetřuje mexická policie. Fatimih Dávilová (†31) byla nalezena mrtvá ve svém hotelovém pokoji. Mladá žena se dostala do světa módy poté, co v roce 2006 získala titul Miss Uruguay. Krásná brunetka byla nalezená oběšená v hotelové koupelně.

Fatimih Dávilová se proslavila v roce 2006, kdy se zúčastnila uruguayské soutěže krásy. Krásná brunetka se snědou pletí a tmavýma očima soutěž vyhrála, získala titul Miss Uruguay a tím se jí otevřely dveře do světa módy. Zúčastnila se i soutěže Miss Universe v Los Angeles, kde oslnila ve stříbrných plavkách se žlutými peříčky, jež měla představovat slunce.

Dávilová přijela poslední dubnový týden za prací do Mexico City. Pobyt v hlavním městě Mexika však skončil tragicky. Ve čtvrtek byla Fatimih nalezena mrtvá v jejím hotelovém pokoji. Jednatřicetiletá kráska byla nalezena oběšená v koupelně. Mexičtí strážci zákona v současné době zjišťují, zda se jednalo o sebevraždu, či vraždu.

Podle uruguayského deníku El Pais se jméno Fatimih dostalo na přetřes v roce 2011, kdy tamní strážci zákona prošetřovali muže jménem Jose Miguel Acosta, který měl co do činění s provozováním prostituce v zemi. Acosta měl mít vazby na Luise Santose, který se angažuje v modelingu v Argentině. Dávilová měla údajně hovořit s Acostou o tom, že jí Santos pomůže stát se slavnou. V roce 2012 Dávilová vypovídala u soudu a Santos byl v roce 2017 poslán za mříže.

lunatic ( 3. května 2019 21:47 )

Prostě již neunesla svoji atraktivitu ;kdyby byla,jako některé bachyně
konzumující na ulici hamburgery,tak by s tím i dovedla žít 

Co_vy_na_to ( 3. května 2019 19:51 )

POZOR! NEOTVÍRAT - NEKLIKAT! Prosím OHLAŠUJTE A BLOKUJTE každý nick
:mkspetr, mtpetr a jeho další, co
zde propagují
pornostranky, pedofilii a nahé ženy ! Pozor je tam agresivní VIR! Spálí
vám to a
zablokuje PC!Nahlášení adminem! Je tam následný sledovací vir
:oswarr44x/#.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání