Vtipálek (†26) chtěl napálit přítelkyni! Omylem se doopravdy oběsil

Autor: rc - 
2. května 2019
18:48

Danny Munro byl nenapravitelný vtipálek, který si neustále dělal legraci ze svých přátel a rodiny. Šestadvacetiletý Brit chtěl napálit svou přítelkyni Amy Leamanovou tím, že se chce oběsit. Ovšem vtip nedopadl dobře a Danny se skutečně zabil.

Danny Munro byl svými vtípky mezi přáteli a rodinou známý. Jednou si ze svých blízkých vystřelil tím, že se pobodal, a pak zase tím, že má anafylaktický šok. Ovšem jeho poslední žertík, kterým chtěl napálit svou přítelkyni Amy Leamanovou, měl tragický konec.

Danny se díval se svou přítelkyní doma na televizi, oba dva však chtěli sledovat něco jiného, a tak ji nechal v obývacím pokoji a odešel z místnosti. Bylo zrovna prvního dubna, tedy aprílový den, který byl jako dělaný k nějakému vtípku. „Začala jsem se dívat na svůj program a on řekl, že se jde nahoru dívat na svůj,“ popsala Amy britskému listu Daily Mail.

Žena se po chvíli rozhodla jít nahoru, kde viděla Dannyho, jak má kolem krku omotané tepláky. „Myslela jsem si, že vtipkuje. Byl to způsob, jakým si získával pozornost a smích. Dělal to, aby šokoval. Takhle lidi rozesmíval,“ vysvětlila a dodala, že si takhle z ní vystřelil již několikrát. „Několik týdnů předtím se pokapal kečupem a řekl mi, že se pobodal, ale cítila jsem z něj kečup a věděla jsem, že to byl vtip,“ uvedla Amy.

Tentokrát to však bylo jiné a Amy brzy zjistila, že se něco děje. „Křičela jsem na něj a říkala, ať přestane, a on nic neříkal. Tak jsem ho praštila. Křičela jsem na něj a říkala, že už to není vtipné,“ vylíčila. Posléze si všimla, že jeho tvář zmodrala. „Utíkala jsem do kuchyně a tam vzala pilku a běžela zpátky,“ doplnila Amy.       

Dannyho rychle odřízla a zavolala pohotovost. Mladík byl převezen do nemocnice, ovšem po třech dnech zemřel. Nikdo z jeho blízkých nechápe, co se mohlo stát. „Nikdy mi neřekl, že by si chtěl ublížit, miloval život. Hlavně ten den byl opravdu šťastný,“ uzavřela Amy.

Tomu, že by si chtěl Danny ublížit, nevěří ani jeho máma Alison Rigbyová. Ta svého syna popsala jako optimistu, který se neustále smál a všechno bral s humorem. „Danny byl vždy vtipálek. Měl úžasný smysl pro humor. Nikdy si na nic nestěžoval, bral věci tak, jak přišly, nikdy si nedělal starosti,“ dodala.

Koroner Adrew Barkley uvedl, že se neprokázalo cizí zavinění. „Je to velmi neobvyklé a zdá se, že to byl vtip, který špatně dopadl. Nenašel jsem nic, co by nasvědčovalo sebevraždě,“ dodal koroner.

mesalina ( 20. května 2019 16:04 )

opravdu úžasný smysl pro humor

levandulova ( 2. května 2019 21:22 )

Darwinuv prirodni vyber. To je ohromna legrace, delat, ze si ublizuju. Dusevne
nemocny clovek, ktery na sebe potrebuje upoutavat pozornost.

diskutujici ( 2. května 2019 19:42 )

Pouze silnejsi preziji. Ne idioti.
PS: - to opravdu nejste schopni udelat filtr na toho idiota s temi nahymi
zenami?
Pripada mi to, ze je to nekdo primo z Blesku.

Taurus70 ( 2. května 2019 19:39 )

Jeste vetsi blb nez jsme doufali😂😂👍👍

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud