Tříletý syn obvinil z vraždy matky otce: Uvěřili mu až po 21 letech

Autor: chal - 
10. dubna 2019
10:50

Když mladá maminka Bonnie Haimová (†23) před 26 lety záhadně zmizela, jejímu synovi Aaronovi (29) byly pouhé tři roky. Chlapeček se tehdy svěřil příbuzným, že jeho maminku zastřelil otec, ale nikdo mu nevěřil. Že na chlapcově vyprávění něco bylo, se ukázalo teprve až po 21 letech, kdy Aaron na zahradě rodného domu našel matčinu lebku.

Když Bonnie Haimová z Floridy v roce 1993 zmizela, nikdo ani jejího manžela Michaela (52) nepodezříval. Tedy kromě jejich tehdy tříletého syna Aarona. Chlapec příbuzným říkal věci jako „tatínek ublížil mamince“, jeho slovům ale nikdo nevěřil. Podle vyšetřovatelů navíc neexistovaly žádné důkazy, které by na Michaela ukazovaly.

„Děti musíte brát s nadhledem. Aaron tehdy řekl několik věcí, které prokazatelně nebyly pravdivé,“ řekl například v roce 2010 otec Bonnie Robert Pasciuto v americkém televizním pořadu Unsolved Mysteries (Nevyjasněné záhady). Tehdy ještě nevěděl, co se s jeho dcerou přesně stalo.

Aaron dědovi také řekl, že maminčino auto skončilo na dně jezera. Jenže policisté našli vůz zaparkovaný nedaleko letiště. Nikdo Aaronovi nevěřil, ani když tvrdil, že jeho otec maminku střelil a pak ji nemohl probudit.

Záhada se vyjasnila až v roce 2014, kdy se Aaron nastěhoval zpět do rodného domu na Floridě. Mladík při opravě prasklého potrubí 14. prosince na zahradě našel pytel s lidskými ostatky. Aaron z pytle nevědomky vyndal matčinu lebku. „Vypadalo to jako kokosová skořápka,“ řekl Aaron místní televizní stanici News4Jax. Že nejde o kokos, si muž uvědomil ve chvíli, kdy si všiml očnice.

Policisté při vyšetřování zjistili, že ostatky patří Bonnie, kterou někdo neznámým způsobem zavraždil. Vedle jejích kostí nicméně ležela nábojnice, kterou někdo vystřelil z Michaelovy pušky. Na základě těchto důkazů policisté v roce 2015 Aaronova otce obvinili, před soudem však stanul teprve tento týden v úterý.

Monikay ( 10. dubna 2019 18:47 )

Aaron by měl nevěřícímu dědečkovi otlouct tu lebku o hlavu

bonbonka ( 10. dubna 2019 18:18 )

Otec s ním zamanipuloval. Schoval auto, řekl synovi (ptze tu vraždu viděl), že je na dně jezera. Dospělý si uvědomí, že ho zmátl a tím mu nasadil fantasmagorii do hlavy, kterou mu nikdo věřit nebude. Proč nepřizvali dětského psychologa nebo někoho , kdo studoval řeč těla apod. Nevíme, jak to vyšetřovali, ale zní to jakoby se tím tenkrát nikdo nechtěl zabývat.. zkrátka moc práce..

1pravda1 ( 10. dubna 2019 17:34 )

Tříleté dítě chodí většinou do školky a umí mluvit, vidí a slyší a některé věci si rozhodně nevymyslí. Že vidělo smrt matky, tak to asi vidělo, muselo to být hrozné a ještě mu nikdo nevěřil. Kdoví co mu pak otec nakecal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud