Modelku obvinili z vraždy prachatého manžela: »Černá vdova« vysoudila tučné odškodné!

Autor: rc - 
9. 4. 2019
09:48

Když britského milionáře Barryho Pringa (†47) srazilo a zabilo auto, jeho manželka Ganna Ziuzinová byla téměř okamžitě obviněna z toho, že si objednala jeho vraždu. Ukrajinská modelka dostala přezdívku »černá vdova« a nešetřila ji ani pozůstalá rodina zámožného muže. Policie však nepředložila jediný důkaz a modelka, která celou dobu tvrdila, že je nevinná, namísto kriminálu vysoudila tučné odškodné!

Ukrajinská modelka Ganna Ziuzinová v roce 2006 na internetu poznala britského milionáře Barryho Pringa. Pár se do sebe okamžitě zamiloval a po roce se konala svatba. Idylka však skončila v roce 2008, kdy manželé slavili první výročí.

Slavit vyrazili do restaurace ležící na předměstí Kyjeva. Podle britského deníku Daily Mail manželé po večeři vyšli z restaurace a snažili se chytit taxík. Společně šli po cestě, když se Ganna najednou otočila a vrátila se do restaurace, kde zapomněla rukavici. V tu chvíli se venku na cestě odehrála tragédie. Barryho srazilo projíždějící auto a na následky zranění později zemřel.

Řidiče ani vozidlo se policii nepodařilo vypátrat. Ganna byla však téměř okamžitě policií obviněna, že si vraždu manžela objednala a média ji začala nazývat »černou vdovou«. Policie však nepředložila žádný důkaz, který by prokazoval, že se Ganna na vraždě manžela skutečně podílela.

Modelka, která v současné době žije se svým novým partnerem Ivanem Listerem ve španělské Marbelle, provedla okamžitě právní kroky, aby očistila své jméno. Ganna na policii vysoudila odškodné v závratné výši 1 192 080 Kč. Od rodiny svého zesnulého manžela, která ji po tragédii rovněž nijak nešetřila, má pak dostat dalších 745 050 Kč. 

pajato73 ( 9. dubna 2019 12:42 )

to bylo prvni, co me napadlo... modelka??? hnusacka!!

dajka123 ( 9. dubna 2019 11:51 )

Co modeluje ta šereda? Z dálky v čase bídy budiž, ale z blízka je to šereda?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud