Krásná Miss chtěla zvětšit pozadí: Zpackanou operaci nepřežila!

Autor: ital - 
31. 3. 2019
13:29

Bývalá nigerijská královna krásy z roku 2013 Onwuzuligbo Nneka Miriamová, známá jako „Sparkle“, neboli Jiskřička, zemřela na začátku února kvůli zpackané plastické operaci hýždí. Nejen rodina, ale i politici z Nigérie pro ni truchlí a vyjádřili pozůstalým upřímnou soustrast. 

Dne 30. prosince 2018 si nechala bývalá královna krásy Onwuzuligbo Nneka Miriamová zvětšit své pozadí na klinice Med Contour Cosmetic Surgery v nigerijském městě Lagos, kterou vede americká lékařka bez licence Dr. Anuová. Ta údajně již dříve několikrát selhala, když prováděla plastickou operaci.

Pro zvětšení hýždí měla doktorka použít tuk z boků své pacientky. Den po operaci ale upadla Nneka do kómatu a museli ji převézt do nemocnice Vedic Hospital v Lagosu.

Následně ženu přepravili do univerzitní nemocnice Lagos University Teaching Hospital. Přesně po 32 dnech, 3. února však zemřela. Příčinou byla údajně fatální komplikace při operaci, při níž se ženě tuk dostal do plic. Vyšetřovatelé zjistili, že Anuová navíc nemá licenci, a dokonce již v minulosti v několika případech plastických operací selhala a svým klientům způsobila zdravotní komplikace.

Za modelku, které v roce 2013 těsně uniklo první místo v soutěži krásy, avšak později ji prohlásili za vítězku, truchlí nejen rodinní příbuzní, ale také političtí představitelé. Bývalý ministr letectví Femi Fani-Kayode napsal: „Právě jsem se doslechl, že bývalá královna krásy zemřela během plastické operace hýždí v Lagosu. Je to velmi smutné, že odešla takovýmto způsobem. Všichni, kteří nejsou spokojeni se svým pozadím, musejí být opatrní. Marnost nad marnost. Odpočívej v pokoji.“

liskabystrouska ( 1. dubna 2019 07:42 )

neni koho litovat otekla nehezka

Sibyla ( 31. března 2019 14:56 )

tak spíš taková tuctovka, ale to je jedno jde o to, že lidi jsou nespokojení - kdo má velký zadek, chce malý, kdo má malý, chce velký ... liposukce, botox, plastiky, umělé kozy ... a prázdná hlava

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud