Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 7°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Záhadná smrt herečky Karolíny (†29): Vypadla z 12. poschodí!

Karolína (†29) vypadla z 12. poschodí a zemřela.
Karolína (†29) vypadla z 12. poschodí a zemřela.  (Autor: Facebook)
Autor: shp - 
3. března 2019
20:03

Děsivá tragédie ukončila život mladé slovenské manažerky a herečky Karolíny Antalové (†29), která ještě donedávna pracovala v rádiu Expres. Mladá žena, která se v minulosti objevila i ve filmu Lóve, totiž v pátek dopoledne vypadla z dvanáctého poschodí obytného domu v Devínské Nové Vsi.

Karolína Antalová pracovala dva roky v rádiu Expres, kde se věnovala prodeji reklamy jako obchodní manažerka. V srpnu minulého roku však pracovní poměr ukončila a měla velké plány do budoucnosti. „Dělala tam záskok za mateřskou a chystala se cestovat po světě,“ prozradil webu Nový Čas zdroj z rádia.

Osud tomu však nechtěl, protože tělo mladé Karolíny našli v pátek nehybně ležet u paneláku v Devínské Nové Vsi, v němž měla bydlet spolu s rodiči. „Podle dosavadních informací měla žena podlehnout zraněním, které s největší pravděpodobností nastaly pádem z 12. poschodí obytného domu. Ohledávající lékař pro zjištění přesné příčiny smrti ženy doporučil pitvu. Pověřený příslušník policejního sboru začal trestní oznámení ve věci přečinu usmrcení,“ řekla portálu krajská policejní mluvčí Lucia Mihaliková.

Byla usměvavá a milá

Z tragédie jsou v šoku nejenom nejbližší, ale i sousedé, kteří přicházeli s Karolínou do styku každý den. „Slyšela jsem, že vypadla z okna a stále tomu nemohu uvěřit. Znal jsem ji jen od vidění, ale vždy byla usměvavá a milá. Netuším, co se mohlo stát,“ řekl jeden ze sousedů. Ve stejném smyslu se vyjadřovali ostatní obyvatelé sídliště a není tedy jasné, co se v osudný den stalo.

annamode ( 5. března 2019 08:29 )

Lidi tady jste hnus společnosti, co vám udělala p Krampolova že musíte za kazdou cenu urážet

Dana Adamcikova ( 4. března 2019 20:00 )

Ďalší idiot!!!

Dana Adamcikova ( 4. března 2019 19:57 )

Ty idiot ako sa opovažuješ k nej vyjadrovať? Čo o nej vieš? Veľké ***!!!

ivoadler ( 4. března 2019 11:29 )

Zrovna to píšu na jiném místě. Mladá generace se řídí heslem: napřed si užít života, cestovat, poznávat a pak teprve povinnosti včetně mateřských. Na té herečce je vidět, že je jalová už před třicítkou. Když se nechceš rozmnožovat, tak skoč z okna.

Roman ???? ( 4. března 2019 06:47 )

Horší fotku tam dát nemohli....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání