Vražda podnikatele Vladimíra (†61): Popravila ho pozemková mafie! Tvrdí farmáři a jdou do ulic

Ilustrační foto.
Autor: shp - 
6. 2. 2019
19:45

Vražda známého slovenského podnikatele a farmáře Vladimíra R. (†61) zůstává dosud nevyšetřená. Podle jeho kolegů vše nasvědčuje tomu, že se stal obětí pozemkové mafie. Muže našla s podříznutým hrdlem v Šamorínu jeho zděšená manželka.

Vladimír odešel ze svého domu jednoho listopadového rána. Okolo půl desáté se ještě zastavil v kanceláři a poté ho už nikdo nikdy živého neviděl. Na jeho stole zůstalo velké množství nedokončené práce.

V jeho pokoji byla připravená tenisová výstroj. Nic tedy nenasvědčovalo tomu, že by tušil, že mu jde o život. Podnikatele pak našla jeho vyděšená manželka, která se snažila zjistit, kde se nachází. Vladimíra skutečně našla, pomoci mu však již nebylo.

Něco před osmou ráno jsme přišli k lesoparku a viděli jsme tam zaparkované jeho auto, ale manžel v něm nebyl, ani v kufru. Něco mi říkalo, že tam někde musí být, rozběhla jsem se směrem k lesu a hned jsem ho uviděla,“ řekla manželka se slzami v očích Novému Času.

Nyní se farmáři z Iniciativy zemědělců setkali se slovenským policejním prezidentem Milanem Lučanským. Podali také trestní oznámení na neznámého pachatele kvůli zvlášť závažnému zločinu vraždy. Podle nich stojí za smrtí podnikatele pozemková mafie.

Vladimír totiž v minulosti odmítal své pozemky prodat. Prohlásil prý, že mu pozemková mafie už 2 měsíce jde po krku! „Sám se před smrtí vyjadřoval, že je zájem o jeho půdu. Podle rodinných příslušníků se vícekrát doma vyjádřil, že pozemková mafie jde po jeho pozemcích,“ řekl podle webu sme.sk Patrik Magdoško z Iniciativy zemědělců. 

Policie tento případ vyšetřuje, ale nevíme, zda to byla vražda, nebo sebevražda. Chceme důsledné prošetření!“ dodal.

tomik007 ( 6. února 2019 20:01 )

A tohle se ted sune z Šamorínu do Prahy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud