Tři roky žila žena ze Sokolovska s mrtvolou své matky: Tělo objevili policisté až po smrti dcery

Tři roky žila žena ze Sokolovska s mrtvolou své matky: Tělo objevili policisté až po smrti dcery
Autor: dce - 
7. 2. 2019
10:39

Nepříjemný zásah za sebou mají policisté ze Sokolovska - v bytě, kam vyjížděli k ohledání těla jeho majitelky, našli druhou mrtvolu. Později se ukázalo, že jde o tři roky mrtvou matku zesnulé. Mladší z žen byla pravděpodobně psychicky nemocná a mrtvou matku zastlala do postele.

Asi se nemohla smířit se smrtí své matky, a proto její úmrtí nenahlásila a tělo si nechala doma. Na celou věc se přišlo až po smrti dcery, když do bytu v Chodově na Sokolovsku přijel koroner. O případu informovala TV Nova.

"Tělo jedné z žen bylo již v mumifikovaném stavu. Předběžně bylo zjištěno, že k jejímu úmrtí došlo zhruba před třemi roky," uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Podle Novy policie vyloučila násilný trestný čin.

Lidé ze sídliště neměli o mrtvole zastlané v peřinách v posteli ani tušení. Mladší z žen se prý chovala úplně normálně a o matce příliš nemluvila. "Akorát několikrát jsem slyšel, že jde za ní na návštěvu, že měla být někde v nějakým pečovateláku," řekl televizi soused.

Zda byla motivem skutečně psychická choroba nebo zištné důvody - mladší žena tak mohla mít přístup ke statisícům z důchodu své matky - musí nyní vyšetřit policie. I tak bude ale případ pravděpodobně odložen.

Doporučujeme
muscula ( 7. února 2019 13:28 )

kdo za to může. baba brala důchod

a-z- ( 7. února 2019 11:35 )

Asi se s nima dělila baba o důchod.

akina ( 7. února 2019 11:09 )

Za tři roky musí být tělo cítit, to musel být strašný zápach.Sousedi nic necítili?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud