Wolfovi tyranský majitel zacvakl do krku karabinu! Pejsek musel podstoupit operaci

Autor: rc - 
15. ledna 2019
18:19

Ukrutná muka si prožil pes Wolf, který se dostal do psího útulku ve slovenském městě Velký Meder. Jeho bývalý páníček mu pod kůži na krku zacvakl karabinu! Krásný „vlk“ musel podstoupit operaci.

Na ukrutný případ týrání zvířat upozornil OZ Dog Azyl na své facebookové stránce. Útulek, který sídlí ve  Velkém Mederu, v sobotu přijal psa, který dostal jméno Wolf. „V sobotu (12. 01. 2019) jsme přijali do útulku nádherného vlka. Náš hněv, že se ho někdo zbavil, se ztisícinásobil, když jsme uviděli jeho krk!!!“ píše útulek.

Ubohý pes měl totiž pod kůží na krku umístěnou karabinu. Tak jeho bývalý páníček vyřešil to, aby se Wolf netrhal ze řetězu. Pes si však zažil obrovská muka. „Je to nelegální způsob, jak dosáhnout, aby pes netahal, netrhal se ze řetězu. Umíte si představit tu bolest,“ dodává na sociální síti útulek.

Wolf podstoupil operaci a pomalu se zotavuje. Útulek zároveň žádá o pomoc při hledání toho, kdo pejskovi takovým odporným způsobem ublížil. „Jak poznáte psíka a máte v sobě kousek citu, ozvěte se do zprávy, prosím! Nemůžeme dovolit, aby se toto opakovalo! Okolí Dunajský Kaltov – Jahodná, ale může být odkudkoliv,“ vyzval útulek.


dobraduse ( 18. dubna 2019 18:28 )

jo, prostě drotáry....

europa ( 16. ledna 2019 06:35 )

ivuska1 ( 15. ledna 2019 23:57 )

Zvysit tresty ! Tady nic nepomuze jedine nove zakony. Porad budeme cist o tyrani zvirat, protoze nasi zakonodarci maji misto srdce penezenky. Pokud vlada zeme toleruje tyrani zvirat , stoji cela vlada za HOV...!

Ruth ( 15. ledna 2019 23:33 )

Nevím proč se o takové zrůdě v článku píše jako o bývalém páníčkovi

hejpockej ( 15. ledna 2019 22:02 )

je az k nevire, co mezi nama chodi za zrudy...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud