Řidičce z Olomoucka došla trpělivost s manželem: Vyhodila ho 100 km od domova!

Řidička vyhodila otravného manžela z auta. (Ilustrační foto)
Autor: chal - 
4. ledna 2019
18:56

„Přeřaď na čtyřku!“ nebo „zpomal, teď přidej!“ Podobné pokyny naštvaly řidičku z Olomouce, které její manžel tak dlouho kecal do řízení, až ho z auta vyhodila. Nevadilo jí přitom, že se zrovna nachází asi sto kilometrů od domova. Manžela se jí zželelo, až když jí po několika hodinách zavolal, že neví, kde je a že prý umírá.

Mluvit svému protějšku do řízení se může hrubě nevyplatit. Své o tom ví muž z Olomouce, který při návratu z návštěvy o svátcích poučoval manželku o řízení a dokonce jí do něj sahal.

Žena se s otravným manželem vypořádala poněkud svérázně, samozvaného učitele řízení totiž „vyloučila z dopravy“ – musel z auta ven. Co na tom, že se pár zrovna nacházel u Vysokého Mýta, tedy zhruba sto kilometrů od domova.

Nekompromisní řidičce se každopádně dostalo vytouženého klidu na řízení, a tak už bez problémů dorazila domů. Horší chvíle zažíval její choť. Bez manželky byl ztracený, a to doslova. Několik hodin od vysazení jí zatelefonoval a tvrdil, že neví, kde je a co víc, že dokonce umírá!

Žena za těch pár hodin vychladla, a tak ztracenému manželovi zavolala o pomoc na policii. Strážci zákona tedy začali pátrat v místech, kde se manželé rozdělili. A jejich hledání bylo úspěšné. Otravný muž se vrátil domů k manželce až nad ránem. Snad už dostatečně poučený.

Taurus70 ( 5. ledna 2019 12:54 )

Tak trosku podpantoflak😂😂😂😂

Desterz ( 5. ledna 2019 08:47 )

To je komické. Teď si představme že by to bylo opačně, jak by různé feministky a neziskovky nejspíše kvičely o násilí na chudinkách ženách ze strany surových samců OMG český chlíveček. A mimochodem: nepovolená diskuze pod Musilem je imho výmluvným zrcadlem jeho skutečné oblíbenosti...

PPP150W ( 4. ledna 2019 23:15 )

Jak může na frekventované silnici někdo říct, že neví kde je, když má v kapse mobil? Pokud jí tedy nevolal z Nokia 5110.

tomik007 ( 4. ledna 2019 22:18 )

PRELOZENO DO CESTINY: manzel koupil zene k vanocum automobil a pokousel se ji naucit ho ridit...

starypes ( 4. ledna 2019 21:22 )

A nebylo to náhodou opačně, jak to bývá v 99%% případů?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud