V Kladně našli mrtvolu ženy zastlanou v posteli! Policie si s vrahem poradila

Autor: shp - 
4. ledna 2019
07:14

Pořádně rušno bylo v Kladně v noci ze čtvrtka na pátek. Policisté našli v bytě nacházejícím se v ulici Československé armády mrtvolu starší ženy zastlanou v posteli. Ta byla zabita tupým předmětem. Údajný vrah však spravedlnosti po objevení děsivého nálezu dlouho neunikal.

Video  V Kladně našli mrtvolu ženy zastlanou v posteli  - Aktu.cz

Strážci zákona dorazili na místo kolem desáté hodiny večerní. Přijely dva výjezdy – krajské i kladenské policie. Na místo po pár okamžicích přijela i koronerka a dosahový důstojník za policii Středočeského kraje. Vzhledem k tomu, že šlo o vraždu, dorazila do Kladna i tzv. mordparta.

Údajný vrah, který zabíjel tupým předmětem, byl podle informací webu aktuc.cz již dopaden. Že žena zemřela násilným činem, potvrdila mluvčí policie Michaela Richterová. Provedena však bude ještě pitva, která vše vyjasní. Kriminalisté zkoumali byt v třetím patře, kde byla mrtvola nalezena.

Po vyfocení místa činu ještě prohledávali kontejnery a odpadky v okolí. S největší pravděpodobností hledali vražednou zbraň. Jestli ji našli, je však nejasné. Stejně tak, jak byl pravděpodobný vrah, který skončil za mřížemi, dopaden a jaký vztah ke své oběti měl.

simeone ( 4. ledna 2019 09:14 )

"koronerka a dosahový důstojník".Tak to je fakt mazec.A kam takový dosahový důstojník koronerce sahá? Zlaté časy, kdy přijel funebrák a major Kalaš.

muscula ( 4. ledna 2019 07:34 )

Kopřivová se už do USA nevrátí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud