Rodiče zmizelé Maddie: O Vánocích překvapili jasným sdělením!

Autor: chal - 
25. 12. 2018
10:47

Rodiče ztracené Maddie bez své holčičky slaví už 12. Vánoce. I když je šance na nalezení jejich dcery velmi malá, Kate a Gerry  McCannovi neztrácejí víru a stále doufají, že se s ní setkají. „Maddie nám moc chybí. Vánoce bez ní nikdy nebudou takové,“ vzkázali.

Maddie v roce 2007 beze stopy z hotelového pokoje v portugalském letovisku Praia da Luz. Pátrání po holčičce, které by dnes bylo 15, má stále menší šanci na úspěch, její rodiče se ale nevzdávají.  Se ztrátou dcery se dosud nevyrovnali.

„Pátrání nekončí a my neztrácíme naději,“ vzkázali před dalšími Vánoci, které tráví bez Maddie. „Ať je rok 2019 pokojný a pozitivní pro nás pro všechny,“ přidali přání.

Kate a Gerry na stránkách findmadeleine.com pravidelně sdílejí nové příspěvky týkající se hledání jejich dcery. Veřejnost ale bohužel nemůžou informovat o pokrocích v pátrání, a tak alespoň připomínají různá výročí nebo na dceru při různých příležitostech vzpomínají. Stejně jako letos o Vánocích.

„Nemůžeme Vánoce přejít bez srdečného poděkování všem podporovatelům za přání, zvlášť v tuto dobu,“ uvedli Kate a Gerry svůj vánoční vzkaz. „Maddie nám moc chybí. Vánoce bez ní nikdy nebudou takové, ale snažíme se s tím, co je,“ dodali.

Maddie se ztratila v roce 2007 krátce před čtvrtými narozeninami. Od té doby běží rozsáhlé pátrání, které se však zdá být marné. Rodiče i vyšetřovatelé jsou odhodlaní Maddie najít.

Komisařka metropolitní policie Cressida Dick médiím v prosinci sdělila, že policisté nakonec zjistí, co se s Maddie stalo. „Budeme pokračovat, dokud nedosáhneme uzavření případu,“ nechala se slyšet.

Video Maddie se ztratila v roce 2007 v Portugalsku. - Reuters

adelaaaa ( 26. prosince 2018 09:22 )

V 15 letech je dospělá?

kratkespojeni ( 25. prosince 2018 21:29 )

https://www.mall.tv/tohle-na-mall-tv-neuvidite-feat-pavel-novotny

mrdkazkrtka ( 25. prosince 2018 20:30 )

Blesk se živí nesmyslama - celkem bych uvítal, kdyby podobná média byla zakázána,redaktoři by mohli jít manuálně pracovat do fabriky, to by mělo smysl.Díky nízkému IQ lidí se ale podobní nějak uživí

pooomeranc ( 25. prosince 2018 18:26 )

Neudělali to schválně, byla to nehoda, si myslím.Chtěli se jít bavit a holt chtěli, aby spala a přehnali to.Tím je v žádným případě neomlouvám, nikdy bych necpal nějaký hypnotika dítěti.Pak ji někam(kam to ví jen oni) dali a povedlo se jim to tak, že ji nikdo nenašel a ani nenajde.Pak dělali, že jim zmizela z pokoje...něco jako Čermáková, která vožralá zalehla dcerku, taky dělala, že se jí ztratila...

ellka ( 25. prosince 2018 17:22 )

Alebo objednat. Pokial viem, ani Meddie si "neudelali sami". Ak si dobre pamatam, tak oni mali vsetky deti po umelom oplodneni (Medie, aj tie mladsei dvojcata, ktore v case unosu boli tiez v izbe).

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud