Tušila sexy zpěvačka blížící se konec? Z její poslední fotografie mrazí

Autor: chal - 
21. prosince 2018
05:15

Tragická smrt popové zpěvačky Ancy Pop (†34) její fanoušky samozřejmě velmi zasáhla. Řada z nich spekuluje, co přesně bylo příčinou, proč talentovaná Rumunka sjela autem do Dunaje a utopila se. Její poslední fotografii berou jako jasnou odpověď.

Z nejčerstvějšího snímku na instagramovém profilu rumunsko-kanadské zpěvačky Ancy Pop mrazí. Excentrická umělkyně se na začátku týdne utopila ve svém autě, když s ním sjela do Dunaje. A právě její poslední fotografie byla vyfocena na břehu tohoto veletoku.

Zpěvaččini fanoušci okamžitě začali spekulovat, že jejich idol sjel do řeky dobrovolně a spáchal sebevraždu. „Nemůže být náhoda, že sdílela tuto fotografii a pak tak zemřela,“ napsala fanynka Georgiana. „Doufám, že existuje život po životě. A že tam, kam Anca míří, je líp,“ přidala se další.

Spekulace o dobrovolném odchodu notně přiživil i zdroj blízký rodině, který rumunskému bulvárnímu serveru clic.ro sdělil, že Ance zhruba měsíc před smrtí o umírání mluvila se sestrou. Zpěvačka prý vyjádřila přání, aby s jejím tělem nikdo 72 hodin po smrti nemanipuloval. Také prý řekla, že by chtěla být zpopelněna na místě, kde zesnula.

Anca Pop byla rumunsko-kanadská zpěvačka. Narodila se v roce 1984 na jihovýchodě Rumunska. Když jí byly tři roky, s rodinou na gumovém člunu utekla přes Dunaj z vlasti a emigrovala do Kanady.  Umělkyně ve své tvorbě kombinovala tradiční balkánskou hudbu s popovějším přístupem.

„To, čím dnes jsem, i písně, které skládám, jsou výsledkem unikátních okolností, které mě od začátku života obklopují. Nenarodila jsem se jako muzikantka, ale nějak jsem se jí časem stala,“ shrnula Anca na Facebooku svou kariéru krátce před smrtí.

Video Záhadná smrt popové hvězdy (†34): Sexy video z Instagramu - Instagram

 

 

 

mislivec ( 21. prosince 2018 15:40 )

Tak jestli to byla sebevražda, tak život po životě leda v pekle. Spousta kktů si mislí, že na život po životě v nebíčku maj automaticky nárok. Ale kozi dobrý, zřejmě kvalitní baba. RIP.

dutchschulz ( 21. prosince 2018 15:10 )

Nevím, kdo byla Anči Pop Music. Ale když sdílela fotky na sockosítích, musela mít hodně skutečných kamarádů, kteří truchlí, posílají RIPísky, srdíčka a tak... A redaktůrci Blesku, prosím už NEMRAZTE. Nejste na brigádě v Mrazírnách Mochov.

y1xcvbnm ( 21. prosince 2018 09:19 )

o jednu blbku které měla v hlavě jan to aby si vyfotila dobře břicho či něco jiného , méně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud