Těhotná hvězda reality show se předávkovala drogami: Tělo našli pod mostem

Autor: chal - 
31. října 2018
12:19

To byl opravdu smrtící koktejl. Hvězda reality show Lyric McHenry (†26) se letos v dubnu na narozeninové oslavě předávkovala a zemřela. V jejím těle byl nalezen alkohol, kokain a heroin. Smrt Lyric byla dvojnásobná tragédie, protože mladá kráska byla tou dobou těhotná...

Těhotná hvězda reality show zvané EJNYC Lyric McHenry (†26) v noci ze 13. na 14. dubna v New Yorku zemřela na předávkování alkoholem, kokainem a heroinem. Fatální kombinaci zkonzumovala na své narozeninové oslavě, kvůli které přiletěla z Los Angeles.

Z párty, která se odehrávala na střeše jednoho z domů na Manhattanu, Lyric zmizela kolem druhé v noci. Byla nalezena až následujícího rána pod mostem v Bronxu 14 kilometrů od místa oslavy. Těhotná žena byla v bezvědomí a nedlouho poté zemřela. V době smrti byla ve 20. týdnu těhotenství, ale podle rodiny a přátel o tom nevěděla.

Otec předávkované ženy tvrdí, že jeho dcera na drogách závislá nebyla. „Nemyslím, že by měla problém se závislostí. Prostě si užívala,“ řekl listu The New York Times Doug McHenry.

„Nechci, aby se říkalo: černá holka se zfetovala, co jste čekali?“ vyjádřil znepokojení nad tím, jak média informovala o smrti jeho dcery. McHenry dodal, že něco takového se může stát každému. Maya, sestra Lyric, sdílí otcův názor. „Měla ráda párty jako všichni ostatní. Myslím si, že se to jen trochu vymklo kontrole, ale to je prostě tím, že žijeme v roce 2018.“

Bývalý přítel Lyric Charles Mwalimu má na závislost expřítelkyně jiný názor, kokain prý užívala pravidelně. „Když máte peníze a stýkáte se s lidmi, kteří fetují, dostanete se k drogám velice snadno. Časem se Lyric dostala do fáze, když už závislost nezvládala,“ řekl Mwalimu.

Klíčovým svědkem ve vyšetřování smrti krásné celebrity je Alexis Meija-Ramirez (29), kterého policisté obvinili z manipulování s tělem zesnulé a zničení důkazů. Podle všeho byl Ramirez s těhotnou ženou, když se předávkovala a po kolapsu ji zanechal napospas pod mostem v Bronxu.

Lyric McHenry se proslavila účinkováním v reality show EJNYC, ve které jako hlavní hvězda vystupuje syn basketbalisty Magic Johnsona EJ. Žena kromě krásy oplývala i inteligencí. V roce 2014 úspěšně dokončila studium na univerzitě Stanford. Lyric pracovala pro prezidentského kandidáta Baracka Obamu při volební kampani před jeho druhým funkčním obdobím.

j_dc_cv ( 31. října 2018 13:53 )

Zemřela v dubnu a blesk už o tom píše? To brzy. Je vtipný jak ji otec hájí. Nebyla fetacka, jen se predavkovala

petrw ( 31. října 2018 13:11 )

jo?? tak ji skoda neni

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud