Mrtvolný výraz, propadlé tváře a kostnaté ruce: Rezešová zhubla na 40 kilo!

Autor: shp - 
30. 8. 2018
10:05

Známá miliardářská dědička Eva Varholíková-Rezešová (41), která 21. srpna 2012 na maďarské dálnici pod vlivem alkoholu způsobila autonehodu se čtyřmi mrtvými, je na svobodě. Šest let ve vězení se na ní výrazně podepsalo.

Video Rezešovou pustili z vězení! Vyzvednout ji přijela maminka v luxusním bavoráku - Pluska.sk
Byť byl Rezešové vyměřen devítiletý trest odnětí svobody, z vězení se dostala po šesti letech pro dobré chování. V base sekala latinu a dodržovala všechna přísná pravidla.

V úterý ráno si převzala věci, které musela při nástupu na výkon trestu odevzdat. O půl desáté dopoledne ji podmínečně propustili z budapešťské věznice, před kterou už čekala její máma a dcera Ella.

Na první pohled bylo vidět, že šest let vězení miliardářskou dědičku pořádně změnilo, uvedl web listu Plus 7 dní. Už během soudního procesu před lety vypadala blondýnka zvyklá na přepych a luxus jako chodící troska.

Ve vězení trpěla žaludečními problémy a zhubla tak výrazně, že vážila jenom 40 kilogramů. Za mřížemi oslavila čtyřicítku, ale ani věk s jejím apetitem nic neudělal. I po propuštění bylo vidět, že na váze nepřibrala.

I když Rezešová nikdy nepatřila k objemnějším ženám, nohavice i blůza na ní teď doslova visely. Že je zničená, bylo vidět i na její tváři, která byla bledá a pohublá, i přesto, že se ji snažila zakrýt velkými brýlemi.

Zda za úbytkem váhy byl jen stres nebo i nechutenství k vězeňskému jídlu, není jasné. To zřejmě ukáže až čas. Snad ale na svobodě nějaké to kilo nabere, její váha nyní zdravá není.

cotoje ( 1. září 2018 10:46 )

ty musíš být dobře jeb.nutá pitcha že 80 kg považuješ za nadváhu

Marlyn ( 31. srpna 2018 07:33 )

Ta závist je odporná!!!

delviar ( 31. srpna 2018 05:27 )

Bohužel!

Marlyn ( 31. srpna 2018 04:55 )

Souhlas👍👍👍👍

prazanda1 ( 31. srpna 2018 00:51 )

 Brzy se dá dohromady a bude zase vypadat hezky, že zhubla je lepší než, kdyby vážila osmdesát kilo. )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud