Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Rezešovou pustili z vězení! Vyzvednout ji přijela maminka v luxusním bavoráku

Video se připravuje ...
Autor: lm, ČTK - 
28. srpna 2018
09:11

Luxusní BMW, matka s dcerou i desítky novinářů. Před maďarskou věznicí, odkud dnes po šesti letech podmínečně propustili Evu Varholíkovou-Rezešovou (41), bylo od rána rušno. Magnátova dcera opustila brány věznice v půl desáté ráno.

Varholíková-Rezešová skončila v kriminálu po tragické nehodě z 21. srpna 2012, kdy pod vlivem alkoholu zabila na maďarské dálnici M3 čtyři lidi. Ve vysoké rychlosti narazila do vozidla značky Fiat Punto, které vzplanulo a jeho pasažéři prakticky neměli šanci na záchranu. Tři zemřeli na místě, další žena podlehla zraněním cestou do nemocnice. Soud za to poslal Slovenku do vězení na devět let, po odpykání dvou třetin trestu však uspěla se žádostí o podmínečné propuštění.

Zpravodajský server Blikk uvedl, že Varholíková-Rezešová se ve vězení chovala příkladně, dodržovala všechna přísná pravidla a při výkonu trestu se nedostala do konfliktu se žádnou ze spoluvězeňkyň. Termín jejího propuštění byl stanoven na 28. srpna. Už od brzkých ranních hodin se na místo sjížděli novináři. Před věznicí zaparkovalo i luxusní BMW M5 s tmavými skly. Tím přijela Rezešové matka Eva s její mladší dcerou Ellou (10). Babička s vnučkou čekaly před branami věznice 20 minut. Dovnitř je však podle serveru Čas.sk nepustili, tak si šly sednout zpět do auta.

Rezešová opustila brány věznice o půl desáté. Dědička vyšla ven upravená a ve slunečních brýlích, se skloněnou hlavou pak nasedla do luxusního BMW a z místa v doprovodu rodiny kvapně odjela.

Případ vyvolal na Slovensku velkou pozornost, protože výstřední život Varholíkové-Rezešové často plnil přední stránky tamního bulváru. Její otec Alexander Rezeš, který zemřel v roce 2002, byl na Slovensku znám jako podnikatel, jeden z nejbohatších lidí v zemi a člověk blízký někdejšímu premiérovi Vladimíru Mečiarovi. V jeho vládě působil od prosince 1994 do dubna 1997, na starosti měl ministerstvo dopravy, pošt a telekomunikací.

V České republice Rezeš v roce 1996 koupil za 900 milionů korun fotbalovou Spartu. Z jeho plánů na vybudování evropského velkoklubu ale kvůli financím sešlo, oddíl po třech letech prodal.

VIDEO: Rezešovou pustili z vězení! Vyzvednout ji přijela maminka v luxusním bavoráku

Video  Rezešovou pustili z vězení! Vyzvednout ji přijela maminka v luxusním bavoráku  - Pluska.sk
Video se připravuje ...

borjar ( 29. srpna 2018 04:07 )

Nešťastná náhoda , může se to stát každému . Do budoucna Ti Evička přeji , jen radost a úsměv . Máš krásné , milé děti . Hodně štěstí , zdraví .

hejpockej ( 29. srpna 2018 00:20 )

zrudy Kramny Neucasany jsou vetsi hnuj, ale karma je svina vseho docasu

hejpockej ( 29. srpna 2018 00:17 )

klid, vsak se ji to vrati, i na Rolincku doslo a jeste neni vsemu konec

hejpockej ( 29. srpna 2018 00:15 )

ani za ty miliony bych s ni nemenil, protoze zavinit smrt ctyrem lidem, to ji karma neodpusti, neceka ji nic dobreho...

hafblaf ( 28. srpna 2018 22:57 )

Tihle zbohatlíci jsou citově prázdní, ale svědomí si nekoupí.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání