Miliardářská dcerka Rezešová nemá vyhráno! Tvrdý střet s realitou

Autor: msj - 
3. 9. 2018
09:57

Miliardářská dcera Eva Varholíková Rezešová se po šesti letech od nehody, kterou způsobila pod vlivem alkoholu a zemřeli při ní 4 lidé, dostala na svobodu. Podle psychologa ještě nemá vyhráno, čeká ji mnoho věcí, se kterými se bude muset vyrovnat. Například se svou dcerou, která šest let vyrůstala bez matky.

Slovenský soudní psycholog Dušan Kešický v rozhovoru pro deník Plus JEDEN DEŇ vysvětlil, na co se bude muset čerstvě propuštěná vězeňkyně připravit. Svoboda se spojuje s energií, která nás může zahubit, pokud ji nedokážeme přiměřeně regulovat. Lidé často selžou po propuštění, když zkouší, kolik svobody mají," varuje Kešický.

Zároveň by se Eva měla připravit na budování nových vztahů se svou rodinou. To vyžaduje zejména spoustu času a trpělivosti. Psycholog radí, aby se Rezešová soustředila na společné vzpomínky z dob před nehodou.

Odborník také prozradil, jak by se Eva měla vyrovnat s nenávistnými poznámkami a mediálním zájmem, kterému se jistě nevyhne. Její utrpení prý bude záviset na tom, k čemu bude více vnímavá. Jestli k hlásané nenávisti veřejnosti, nebo k tichému smutku pozůstalých.

Podle Kešického nelze nyní říct, jestli se Rezešová po šesti letech začlení do normálního života. On osobně zná několik případů lidí, kteří se vrátili z vězení, a naprosto je to změnilo. „Nejvíce si toho všímají lidé, kteří je znali předtím a mohou hodnotit stav jejich osobnosti i po propuštění,“ uvádí.

Psycholog se nevyhnul otázce, jestli je podle něho šestiletý trest odnětí svobody za smrt čtyř lidí dostačující. „Neexistuje trest, který by odčinil smrt lidí. Musíme věřit, že došlo k takové korekci chování viníka, aby se minimalizovala pravděpodobnost dalších tragédií,“ řekl psycholog a dodává, že je užitečnější dát člověku příležitost odčinit své selhání, než naplnit nějaké oprávněné pomstychtivé choutky.

Eva Varholíková Rezešová v roce 2012 zavinila dopravní nehodu na jedné z maďarských dálnic, kde opilá ve vysoké rychlosti narazila do Fiatu Punto. V něm seděli čtyři lidé, z nichž tři zemřeli na místě a čtvrtý při převozu do nemocnice. Soudce jí udělil nejdříve šest let a později přidal další tři poté, co se Rezešová snažila odvolat. Nyní ji soud propustil na podmínku po šesti letech od rozsudku.

 

Doporučujeme
majojo ( 4. září 2018 14:09 )

Pochybuji, že tohle střevo prožije nějak tvrdý střet s realitou. Péřové matrace už jsou nachystány. A bud se v nich rochnit do konce svého trapného života, pokud ovšem nedojdou chechtáky.

sores ( 4. září 2018 13:22 )

Ať zmizí za své miliardy do jiné země kde jí nikdo nezná jinak by mohla přijít zabijačka ožralá a zfetovaná o kejhák. A patřilo by jí to!!

tomik007 ( 3. září 2018 15:44 )

ANO - treba do Hungarie

tomik007 ( 3. září 2018 15:41 )

Psycholog radí, aby se soustředila na vzpomínky z dob před nehodou - treba na to bujare koksovani

padouch236 ( 3. září 2018 13:42 )

Jen co se kapku oklepe z lapáku, začne to s pitím a s tím svinstvem, které brala opět. To je nepochybné...Čas ukáže, co se bude dít, až ji policie vybere nalitou, či sfetovanou...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud