Chlapec (13) při hře znásilňoval dvě děti. Nyní ho čeká vězení

Ilustrační foto
Autor: msj - 
18. srpna 2018
13:33

Třináctiletý chlapec skončil ve vězení poté, co znásilnil dvě děti, kterým bylo pouze šest a osm. Z holčičky a chlapečka se staly oběti, když hrály dětskou hru „Vražda ve tmě“.

Sexuální zneužívání se odehrávalo od září 2013 do května 2014 ve městě Exter v Anglii. K orálnímu sexu a znásilnění došlo při čtrnácti setkáních. Holčička u soudu dokonce uvedla, že k sexu a s ním spojeným věcem došlo více než padesátkrát.

Obžalovanému je teď osmnáct let. Před soudem se přiznal, že znásilnil chlapce a dívku pod třináct. Přiznal se také k útoku, k osahávání a k podněcování k sexuální aktivitě. Soudkyně Diana Baker zamítla, že by se jednalo jen o „sexuální experimentování“. Dodala také, že v případu se vyskytovaly známky manipulace. Mladík děti naváděl, aby se o svých „hrách“ nezmiňovaly před rodiči.

Při hře „Vražda ve tmě“ podle soudu mladík hrál roli policisty a vždy se spojil s jedním z dětí, a když s nimi byl sám, sexuálně je zneužíval. Přitom v minulosti nespáchal žádný trestný čin či přestupek. Od května 2014 přitom znovu nic takového už nepraktikoval.

Vídal dvě nevinné děti a znásilňoval je, sexuálně obtěžoval chlapečka a nabádal ho k sexuálnímu chování. Tím jim neskutečně ublížil a připravil je o dětskou nevinnost,“ řekla soudkyně.  

Nakonec chlapec dostal rok ve vězení a poté bude rok pod dohledem a převýchovou. Soudkyně připojila také zákaz styku s oběťmi.

 

 

spania ( 19. srpna 2018 11:33 )

To je tedy hra pro malé děti...Holčička si to ale nechala 50x líbit a evidentně se tomu asi moc nebránila.Tak kde je tady ta dětská nevinnost...?

xeen ( 19. srpna 2018 09:26 )

... "když hrály dětskou hru „Vražda ve tmě“. Vražda ve tmě mi zní jako typická a ideální dětská hra pro 6-8 leté caparty.

tomik007 ( 19. srpna 2018 01:04 )

Hra na restitutora

jardavozembouchak ( 18. srpna 2018 21:40 )

Spravne...do arestu. U nas by se mu nic nestslo. Osobne bych snizil trestni odpovednost na 8 let.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud