Sobota 19. června 2021
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
Polojasno 32°C

Žena se ptala na poradně pro maminky: Co mám dělat, když v mém živém plotě souloží pár?!

Fotografie
Nadržení cestující si to rozdali na palubě letadla  (Autor: internal)
Autor: rc - 
28. června 2018
18:04

Na internetové poradně pro maminky se objevil poněkud neobvyklý dotaz, v němž se jedna z maminek z Británie ptala, co má dělat, když si noc co noc nějaký pár užívá v živém plotě na její zahradě?!

Internet je plný radíren, kde každý může sdílet dotazy a ve chvíli se mu na ně objeví řada různých odpovědí. Neobvyklý dotaz se objevil na internetové radírně pro maminky, která nese název MumsNet. Jedna z maminek se tam ostatních uživatelek ptala, co má dělat, když v živém plotě na její zahradě každý večer souloží nějaký pár.

„Co byste dělali, kdyby lidé souložili ve vašem živém plotě?“ ptala se žena, která na stránce vystupuje pod jménem Eurgh. „Několik nocí pár (předpokládám, že ten stejný) souloží v živém plotě, který odděluje mou zahradu od silnice za ní,“ napsala a dodala: „Mám sto chutí si nahlas odkašlat nebo něco říct, ale z nějakého důvodu jsem zticha a cítím se dost divně, když poslouchám ty lidi, jak sténají. Tudíž se vás ptám, co byste dělali?“

Takový neobvyklý dotaz nezůstal bez odpovědi a rázem se pod ním začaly štosovat návrhy, jak tomu páru večerní radovánky utnout. „Došel bych k závěru, že je načase živý plot zalít a otočil bych kohoutkem hadice,“ napsal jeden z uživatelů. Jiný uživatel navrhuje, že by si zrovna měla hrát se svým psem a hodit do plotu nějakou hračku.  Další navrhoval, aby na ně prostě zakřičela, aby se klidili z jejího pozemku pryč.

VIDEO: Nadržení cestující si to rozdali na palubě letadla

Video Nadržení cestující si to rozdali na palubě letadla - Twitter

djaba ( 29. června 2018 14:54 )

 Čistě technicky by mně zajímalo ,jak se dá souložit v živém plotě .

nika70 ( 28. června 2018 18:15 )

K čemu je tento článek dobrý, že se tu zveřejňuje???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání