Řidička vjela do dětí na přechodu: Chlapce zachránila jeho sestra

Autor: hra - 
6. 4. 2018
17:31

Velkou dávku duchapřítomnosti prokázala školačka, která na přechodu odstrčila stranou mladšího bratra a zachránila ho tak před rozjetým autem. Chlapec vyvázl jen s oděrkami.

K neobvyklé události došlo ve středu ráno v obci na Prachaticku. Policisté původně vyjížděli do Husince kvůli hlášení o sražení dítěte na přechodu pro chodce. Chlapec byl z místa odvezen na ošetření v nemocnici.

„Při vyšetřování události se ale ukázalo, že ke střetu vozidla s dítětem vůbec nedošlo. Pohotová sestra totiž bratra odstrčila z přechodu stranou a tím střetu s vozidlem zabránila. Chlapec po pádu na vozovku utrpěl drobné oděrky,“ řekla policistka Martina Joklová.

I když k dopravní nehodě nedošlo, řidička vozu Škoda Fabia se dopustila přestupku. Za ohrožení chodce na přechodu zaplatila pokutu 2500 korun.

rexrothak ( 6. dubna 2018 21:45 )

Sestřička by zasloužila pochvalu.

borjar ( 6. dubna 2018 18:36 )

Za telefonování odsoudit řidiče k trestu smrti zastřelením .

moist ( 6. dubna 2018 18:11 )

Stalo se mi před rokem něco podobného. Přecházeli jsme přechod na zelenou, uprostřed je ostrůvek ještě s jedním semaforem. Jak jsme se dostali na ostrůvek, vjel tam odbočující řidič, pětiletý syn šel přede mnou. Stihla jsem jen zařvat, syn se zastavil a ten chlap projel těsně kolem něj. V životě jeho ksicht nezapomenu, mohl mi zabít dítě. Kdybych byla duchapřítomnější, zapamatuju si SPZ, bohužel to mi v tu chvíli nenapadlo, byla jsem šťastná, že se nic nestalo.
Ta pokuta je směšná, ta řidička neudělala nic, čím by si zasloužila nějakou polehčující okolnost. Za polehčující okolnost nepovažuji fakt, že to dítě nestihla srazit.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud