Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Máma olajkovala fotku dcery (†8) na Facebooku, za hodinu dítě ubodal otec

Autor: shp - 
22. ledna 2018
21:00

Když uviděla na Facebooku fotku své milované dcery Mylee Billingham (†8), jak se usmívá a je šťastná, zahřálo ji to u srdce a fotce hned matka Tracey Taundry dala lajk. Ani ne za hodinu se stala hrozná událost. Dívenku ubodal její otec Bill (54).

Pizza na posteli, miluji tě,“ napsal otec k fotce, kterou nahrál na sociální síť. O 59 minut později byla do domu v anglickém Valley View přivolána policie. Strážci zákona našli Mylee s vážnými zraněními. Poraněn byl i její otec.

Oba byli převezeni do nemocnice. Dívenka bohužel bodným zraněním podlehla. Pobodaný otec byl později v nemocnici zatčen a obviněn z vraždy. Kvůli zraněním, která si způsobil sám, aby zamaskoval vraždu vlastní dcery.

Ubodal mé děťátko,“ křičela matka Tracey Taundry, když se dozvěděla, co se stalo. Rodiče dívenky spolu podle všeho už nežili. Proč Mylee ubodal její otec, není zatím jasné. Bill je bratr Marka Billinghama.

Ten působil v řadách jednotek SAS a objevil se i v pořadu stanice Channel 4, který pojednává o těchto jednotkách. Mark také působil jako bodyguard Angeliny Jolie, Brada Pitta a Toma Cruise.

VIDEO: Případ z Česka – matku soudí kvůli vraždě vlastního dítěte.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání