Charles Harrelson prodával podomně encyklopedie, ale stal se z něj těžký gambler. Dluhy ho přivedly až k mafii. Spoluprací s organizovaným zločinem chtěl splácet své nekonečné finanční závazky. Poprvé ho zatkli za loupež v roce 1968, když bylo Woodymu sedm. Po propuštění mu dluhy na krku zůstaly, a tak si půjčil peníze u sicilské mafie. Aby dluh splatil, začal pro ni zabíjet lidi. Policie mu dokázala pouze dvě vraždy v Texasu: prodejce obilí a otce čtyř dětí Sama Degeliu a soudce Johna H. Wooda Jr. Nikdo ale už neví, kolik jeho obětí bylo ve skutečnosti.

Zděšení v autě

Samozřejmě jsem neměl ani tušení, co ve skutečnosti dělá. Dověděl jsem se to až ve chvíli, kdy ho zatkli za první vraždu. To mi bylo dvanáct,“ svěřil se Harrelson deníku The Guardian. „Seděl jsem v autě a poslouchal v rádiu zprávy, když hlásili, že jistý Charles V. Harrelson zavraždil nějakého chlapa. Říkal jsem si, že v Texasu asi nebude jiný člověk stejného jména. Pak mi to došlo: »Pane Bože, to musí být můj táta.« Bylo to šílené zjištění. Poté, co zavraždil toho soudce, jsem ho pak viděl i v televizi,“ dodal herec. Když se dal Charles na dráhu nájemného vraha, prakticky už se svou rodinou nežil. Neustále se ukrýval v podsvětí.

Zemřel ve vězení

Po druhé dokázané vraždě dostal Charles doživotí. Woody ho několikrát ve vězení navštívil. 4. července 1995, na Den nezávislosti, se odsouzený vrah pokusil utéct z federálního vězení v Atlantě pomocí lana smotaného z prostěradel. Chytili ho a převezli do káznice Florence v Coloradu, kde také v roce 2007 zemřel na infarkt.

Fotogalerie
8 fotografií

Video: Vdova po Formanovi (†86) šokovala: Miloše tajně pohřbila dva dny po smrti!

Video
Video se připravuje ...

Vdova po Formanovi (†86) šokovala: Miloše tajně pohřbila dva dny po smrti! Blesk TV