Video, které šokovalo svět: Otec hodil dceru (1) ze střechy domu!

360p
Autor: štš, shp - 
13. 4. 2018
14:24

Neuvěřitelné drama se šťastným koncem. Šílenec z Jihoafrické republiky vyšplhal na střechu svojí chatrče a hrozil, že z ní shodí svoji vlastní dceru. Nechutnou výhrůžku, kterou se snažil zabránit demolici svého obydlí, nakonec uskutečnil. Roční holčička naštěstí skončila v náručí připraveného policisty. Zázrakem vyvázla bez zranění. Otci nyní hrozí kriminál za pokus o vraždu.

Nechutný incident se odehrál v chudinské čtvrti na periferii jihoafrického Port Elizabeth, kam buldozery přijely srovnat se zemí asi 90 ilegálně stlučených chatrčí. Zhruba 150 jejich obyvatel proti zboření protestovalo, přičemž nejmenovaný 38letý maniak se »vyzbrojil« i vlastním dítětem.

Vylezl s ním na střechu, kde jej chytil za kotník jako hadrovou panenku a dole stojící policisty varoval, že jestli demolici nezabrání, hodí ho na zem. A přesně to i přes naléhání mužů zákona udělal!

Vteřinu předtím, než jej povalil policista, který za ním na střechu vyšplhal, s miminkem mrskl! Pod chajdou vysokou sotva dva metry však naštěstí stál dostatek uniformovaných mužů a jeden z nich holčičku chytil.

Neutrpěla žádné zranění a už byla předána do péče matky. Muže jsme zatkli, bude obviněn z pokusu o vraždu. Je šokující, že otec je ochoten obětovat vlastní dítě jen kvůli pozdržení demolice nelegálně postavené barabizny,“ uvedl policejní mluvčí Andre Beetge.

Doporučujeme
liskabystrouska ( 14. dubna 2018 07:52 )

asi nemeli kde bydlet o tom to je

europa ( 14. dubna 2018 07:45 )

europa ( 14. dubna 2018 07:43 )

dartwader ( 14. dubna 2018 01:39 )

Dejte černochům svobodu viz. Libérie, Haiti.... Ekonomika vzkvétá, stromy mizí, slumy se rozrůstají a navyšuje se spotřeba vlnitého plechu a ostnatého drátu. Proč tihle lidé nikdy nic nevybudovali a měli stejné podmínky, ne-li lepší než v Evropě? Startovací čára byla stejná, naopak v Africe vznikl člověk....

vog.ht ( 13. dubna 2018 22:48 )

Kdyby ho střelil do hlavy, bylo by to úplně nejjednodušší...prostě trefa do černého

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud