Horor na Ústecku: Pachatelé zavraždili rodiče a dceru znásilnili?!

1080p720p360p
Autor: ljš, ČTK, uá - 
8. 1. 2018
10:34

Brutální čin, který nemá obdoby! Policisté vyšetřují v chatové osadě Český Újezd u Střížovic na Ústecku smrt tří lidí. Pachatelé tam údajně napadli rodinu se třemi dětmi. Rodiče zavraždili a šestnáctiletou dceru znásilnili. 

„K trestnému činu došlo v průběhu noci ze 7. na 8. ledna v zahrádkářské kolonii u obce Střížovice. V tuto chvíli jsou kriminalisté na místě a ohledávají místo činu. Vzhledem k tomu, že jsme na počátku, nebudeme prozatím sdělovat bližší informace,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Později dodala, že oběti jsou celkem tři. Všichni by měli být dospělí.

Podle informací iDnes.cz na rodinu zaútočili dva pachatelé. Uvnitř byli rodiče a jejich tři potomci – devítiletý, šestnáctiletý a asi dvacetiletý. Rodiče svázali a zabili, šestnáctiletou dceru znásilnili,“ cituje server svůj zdroj. Podle novějších informací od sousedů je znásilněné dívce 13 let.

Třetím mrtvým má být sám pachatel. Toho měli najít zastřeleného před chatou. Podle původních informací měli být na místě útočníci dva, server Deník.cz ovšem později přišel s informací, že byl na místě pouze jeden. Policie ale tento scénář zatím nepotvrdila. Na místě byl podle našich informací nalezen také mrtvý pes.

Policie okolí místa činu neprodyšně uzavřela a hlídá také vjezd do osady, která je oplocená. Oblast prohledávají psovodi. Policejní mluvčí uvedla, že kriminalisté již dnes další informace sdělovat nebudou. 

Osada Český Újezd spadá pod Český zahrádkářský svaz. Tajemnice osady Dagmar Rokošová řekla, že je v ní kolem stovky zahrad. Většina zahrádkářů je využívá k rekreaci. „Trvale obydlené jsou asi jen čtyři chaty,“ doplnila Rokošová. Další informace poskytnout nechtěla. „Kontaktovala mě policie, nic dalšího říkat nebudu,“ doplnila.

Máte k případu jakékoli informace? Napište nám na tip@blesk.cz nebo volejte na tel. číslo 724 014 586.

Video Vražda v chatové kolonii v Ústí: Obětí je víc! - Aktu.cz
1080p 720p 360p

Doporučujeme
pavel981 ( 9. ledna 2018 11:21 )

Potomkyně, malá potomkyčata ...

zvonik54 ( 9. ledna 2018 04:21 )

Jo, díky za upozornění. Zmátlo mě, že tři potomci jsou rodu mužského, a dále se o nich píše v rodě mužském, poněvadž zmiňovat ,,potomkyni" je hloupý výraz, že? - Je to taková novinářská klička, aby v tom měl člověk trochu zmatek. I toto je možné... Tedy přiznávám chybu... Nicméně, je na zamyšlenou, jak takový obecný zmatek ve skutečnosti případu, že se nemůže česká rodina ve své vlastní zemi cítit doma bezpečně 28 let po ,,sametu", když jsme součástí společné ,,bezpečné" Evropy pod ochranou NATO, je ,,dobrý" pro našince, co si přeje bezpečnou zemi? Měla by se schválit možnost ozbrojení kvalitními střelnými zbraněmi k obraně majetku a životů před zločinci, když Policie z takovýchto případů jen ,,žije" a nechrání občany před amnestovanými zločinci.

homoerectus ( 8. ledna 2018 21:20 )

Děláte si zbytečné starosti - v článku se nepíše o třech synech, ale o třech potomcích. Možná vás to překvapí, ale potomkem může být i dcera.

fenmetrak ( 8. ledna 2018 19:25 )

Rád pukáš tyhle rostlinné antiandrogeny a pochvaluješ si jak po tom nejsi agrsivní chlapáku ?

fenmetrak ( 8. ledna 2018 19:22 )

Proč ? Asi kvůli té zmínce o Havlovi, že jo

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud