Marián (†66) skočil před desítkami lidí pod vlak. Pro smrt jel 400 km

Autor: shp - 
30. srpna 2017
09:27

K smutné tragédii došlo na železniční trati v Novém Městě nad Váhem. O život přišel 66letý muž z Košic, které jsou od místa jeho bydliště vzdálené téměř 400 kilometrů. Pod kola vlaku skočil přímo na nástupišti před desítkami cestujících.

K nehodě došlo krátce po 13. hodině na železniční stanici Nové Město nad Váhem, kde přijížděl rychlík ve směru z Bratislavy. Na prvním nástupišti čekali nicnetušící lidé spolu se starším pánem.

Asi deset metrů před rychlíkem muž skočil z prvního nástupiště do kolejiště,“ řekla mluvčí KR PZ Trenčín Elena Antalová TV Joj. Podle svědků muž zavřel oči a skočil na trať úmyslně.

Video Marián spáchal sebevraždu před svědky. - TV JOJ

Strojvedoucí pro krátkou vzdálenost už neměl absolutně žádnou šanci srážce zabránit,“ dodala Antalová. Sebevrah byl na místě mrtvý, tvrdý náraz nemohl přežít. Všichni na peronu museli sledovat jeho konec.

Policisté po nehodě zjistili, že šlo o 66letého Mariána z Košic. Do Nového Města nad Váhem přicestoval jenom pár minut před tragédií. Marián u sebe měl i dopis na rozloučenou.

V něm vysvětlil důvody svého tragického odchodu ze světa. Sužovaly ho neřešitelné zdravotní problémy. Ty ho přinutily k sebevraždě. Bohužel ji musely vidět davy lidí.

nika70 ( 30. srpna 2017 11:09 )

 Bezohlednost! Byl to jistě úmysl mít u toho diváky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud