Britská zpěvačka, která se přidala k ISIS: Pláče, že chce domů

Autor: shp - 
4. července 2017
10:05

Někdejší rockerka z anglického Kentu, která konvertovala k islámu a v roce 2013 se přidala k teroristické organizaci ISIS, svého rozhodnutí hořce lituje. Sally Jones (49), kterou radikálové využívají k propagandě, prý pláče v syrské Rakce po návratu do rodné země. 

Džihádistce se v Sýrii po boku radikálů přestalo líbit, když byl její manžel Junaid Hussain zabit při náletu dronu v roce 2015. Od té doby netouží po ničem jiném než návratu do Velké Británie. To jí ale islamisté nedovolí, jelikož se stala symbolem džihádu a fotky blonďaté ženy využívají ke své propagandě.

Stále pláče a chce se vrátit do Velké Británie. ISIS jí v tom ale brání, protože se stala vojenskou manželkou. Řekla mi, že si nepřeje nic jiného než se dostat nazpátek do své země,“ řekla Sky News kamarádka Sally, která se představila jako Aisha. Britka podle ní udělala životní chybu.

K ISIS ji přitom přitáhl právě manžel, který jí podle všeho vymyl mozek. Velkou Británii opustila se i svým synem Jojem (11), kterému nyní říká Hamza. Druhého syna (18) nechala doma a nestarala se o něj. Podle informací výzvědných služeb může být rád, jelikož prý Hamzu často používá jako živý štít.

Sally Jones je nejenom vězněm teroristů, což je jen a jen její vina, ale zároveň i hledanou osobou Spojenými státy. Teroristé ji podle Daily Mailu nyní chtějí opět provdat. Jenže na poměry radikálů je už příliš stará. „V ISIS preferují mladé dívky,“ řekl zdroj. 

Podívejte se na emotivní rozhovor s matkou Čecha, který se chtěl přidat k ISIS:

Video Emotivní rozhovor s matkou Čecha, který se chtěl dát k ISIS. - Michaela Kalkusová

alzbeta59 ( 5. července 2017 07:15 )

Jak to rekl pan doktor Štrosmajer: Vy kravo nebezska?? No, frnda jedna hloupa, ma co chce tak at drzi hubu a krok.

liskabystrouska ( 5. července 2017 05:43 )

hanka666 souhlasím s Vámi

Limone ( 5. července 2017 03:49 )

 Absolutně nedoporučuji žádný návrat, pouze přechod (menopauza). Poté by bylo ideální, vzhledem k inteligenci a rozumně se rozhodující zpěvačce, hraní bojovníkům ISIS na koženou flétnu !!!

bibs_7 ( 4. července 2017 21:49 )

litujes synka? Toho synka, který v jedenácti popravuje na videích zajatce strelou do hlavy? Tohle uz opravdu jenom utratit. V zádné, prípade nepoustet zpátky.

plysovykozisek ( 4. července 2017 21:04 )

 Má co chtěla kravka. Ať si nestěžuje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud