Matěj (†2) se utopil v Dunaji: Rodičům se ztratil při stanování

Autor: shp - 
5. června 2017
09:40

Slovenští rodiče chtěli využít krásného počasí a vzít svého malého synka ven. Stanování u řeky Malý Dunaj však skončilo tragicky. Teprve dvouletý Matěj se jim však ztratil a živého ho už neviděli. Utopil se ve vodě.

Na místo, kde dítě zmizelo, okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Záchranáři a hasiči okamžitě spustili člun na hladinu řeky a prohledávali všechna její zákoutí, informovala TV Joj.

Když ho našli, nedalo se pro Matěje už bohužel nic dělat. Dítě spadlo do řeky, utopilo se a zachránit ho již nebylo možné. Rodičům tak zbyly jenom oči pro pláč. Už ho nikdy nepohladí, nikdy ho neobejmou.

Neštěstí už má první dohru. Vyšetřovatel začal ve věci tragického konce Matěje vyšetřování z trestního činu usmrcení. Za to hrozí nezanedbatelný trest.

Jelikož se navíc jedná o chráněnou osobu, může jít až o pětileté vězení. Proč se dítě rodičům ztratilo, není jasné. Vypadá to, že nedávali pozor. Policie více k případu nechce sdělit.

Video Dvouletý Matěj se utopil v Dunaji - TV JOJ

mrkevmrkev ( 8. června 2017 11:50 )

Napadlo mě to to samé - raději dítě přivázat za nohu, než toto.

vosavopruz ( 5. června 2017 13:45 )

měl být Matěj na vodítku,pro rodiče to musí být hrozné.

zwil ( 5. června 2017 09:57 )

 Co je to zas za srac.ku?Vysetrovani se zahajuje vzdy,ale obcas se odklada,protoze rodice jsou potrestani uz dost...a co to je za "chranenou" osobu?To jste zase neco obshlehli i s chlupama, bezmozci.Navic vase slovni zasoba je taky uzasna,krome vsak asi neznate nic moc vic...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud