Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Polojasno, déšť 26°C

Chlapec (†4) se topil v mosteckém jezeře, v nemocnici ho nezachránili

Chlapec se ve vodě utopil.
Chlapec se ve vodě utopil.  (Autor: Profimedia.cz - ilustrace)
Autor: shp - 
27. června 2016
18:51

Koupání se pro něj změnilo v horor. Teprve čtyřletý chlapeček se topil v mosteckém jezeře Matylda. I když ho vytáhl plavčík ven a oživoval, nebylo to nic platné. Dítě zemřelo později v nemocnici.

Chlapečka v pátek nalezl ve vodě plavčík, který ho z ní vytáhl. Snažil se o resuscitaci, stejně jako později přivolaná záchranná služba. Ta dítě nakonec transportovala vrtulníkem do ústecké nemocnice.

Případem se mezitím začala zabývat policie. Chlapec svůj boj ale v nemocnici prohrál. Podle mluvčí policie Šárky Poláčkové nyní budou mostečtí kriminalisté zjišťovat míru zavinění a podílu rodičů na tom, proč se dítě na Matyldě topilo.

Na Facebooku se totiž podle webu e-mostecko.cz rozhořela drsná diskuze ohledně tragédie s tím, že rodiče dítěte měli být na dece. Chlapec si ve vodě údajně hrál bez jakéhokoliv dozoru. A právě to ho mohlo stát život.

S ohledem na rodinu i věk utonulého chlapce již nebudeme poskytovat žádné bližší informace,“ dodala mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

zwil ( 27. června 2016 19:03 )

 To ilustracni foto vam muselo dat zabrat.Jste na pos.rani.Bezte do hajz.lu.Tady umre maly clovicek a vy sem musite za kazdou cenu nas.rat nejakou fotku.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud