Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Polojasno, déšť 26°C

Krutí rodiče nechali psa umrznout na letišti: Nevpustili je s ním do letadla

Autor: lm - 
24. ledna 2017
21:28

Krutost, jaká nemá obdoby! Manželé z Ruska Oksana a Alexander Urusovovi nechali svého psa umrznout na letišti poté, co s ním kvůli špatné dokumentaci nebyli vpuštěni do letadla.

Oksana a Alexander Urusov z ruského Jekatěrinburgu se chystali na výlet do Německa za dětmi, které tu byly u babičky. S sebou chtěli vzít i rodinného psíka jménem Tori.  Personál na letišti ale psa odmítl vpustit do letadla kvůli tomu, že manželé nedodali všechnu potřebnou dokumentaci. Manželé pak udělali něco nepochopitelného.

Alexander Urusov s psíkem v tašce vyšel před terminál a nechal ho tam napospas osudu. Teploty přitom klesaly až k minus 30 °C. Až po celých třech dnech zalarmovali záchranáře a oznámili, že tam psa nechali. Ti bohužel malého chlupáče našli umrzlého.

„Hledáme našeho malého psíka, je bílý, místy lehce do zrzava. Naše děti pořád pláčou, nemůžete nám pomoci? Jsme připraveni zaplatit pokutu. Museli jsme ji nechat na letišti, nechtěli ji pustit na palubu při odbavení, když jsme letěli za dětmi do Hamburku,“ napsala ochranářům Oksana. Bohužel ale její muž nechal domácího mazlíčka v tašce na místě, kam lidé téměř nechodí a nikdo ho tak do té doby nenalezl.

Na internetu se poté objevila petice žádající, aby byli rodiče potrestáni. Podepsalo ji už přes 7000 lidí. Lidé v komentářích žádají, aby je zavřeli a vzali jim děti. „Takoví lidé nejsou nebezpeční jen pro zvířata, ale pro celou společnost,“ napsal jeden z nich.

0707 ( 31. ledna 2017 17:07 )

Zasraný Rus!! Pochopí to snad někdy někdo?? Ten pejsek určitě ne, proč se k němu takhle lidé, navíc jeho majitelé zachovali...... PROČ??????? Věřím ale na Boží mlýny.........

bdydy ( 25. ledna 2017 09:06 )

Jsou to zrůdy tak to asi nebyl jejich hodný mazlíček dá se vše udělat jinak chudáček pejsek 😥😥😥nic dobrého jim nepřeji

marianskelazne ( 24. ledna 2017 23:01 )

zrudy odporny se najdou vsude, na vsech kontinentech a je jich cim dal vic..lidstvo si proto nezaslouzi nic dobreho!

andorea ( 24. ledna 2017 22:13 )

To by jeden brečel, co jsou někteří lidi za hovada!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud