Šokující foto: Dva mladíci brutálně týrají psa a řežou mu uši, hledá je celý internet

Autor: aba - 
19. 1. 2017
17:44

Za posledních pár dní se na internetu hojně sdílela a komentovala fotografie, která zachycuje dva mladé muže, jak každý z jedné strany stojí u nebohého psa, kterému uřezali uši.

Teď vyšlo najevo, že fotky byly pořízené v Turecku a oba mladí muži jsou Turci. Na internetu už se objevila petice, která sbírá podpisy pro obžalování dvou mužů z týrání zvířat.

Aféry si povšimla i turecká média, která chlapce vypátrala. Prý mají zálibu v psích zápasech a psovi uřezali uši proto, že jeden z těchto zápasů prohrál. K nechutné fotografii mělo vzniknout i video, na kterém zvíře kňučí bolestí, to však jeden z mladíků krátce po nahrání zase smazal.

Na facebookové stránce věnované tomuto odpornému činu se množí výzvy a přísliby lynčování a to i od Turků samých. Vznikla i jedna stránka, která se pokouší chlapce hájit tím, že oni jsou nevinní a psa v tomto stavu už našli. Na fotkách prý pouze ukazovali řádění někoho cizího. Netřeba říkat, která verze je přesvědčivější.

djaba ( 20. ledna 2017 14:13 )

 Kurňa , i někteří diskutující jsou slušní sadisti . Normálně bych se vás bál potkat a nassrat .

bksdfg ( 20. ledna 2017 14:11 )

Ne,ne, pomalu stáhnout z kůže a pohodit do kafilerie k uhynulým prasatům. To si zaslouží každý vyznavač nanávistného a pedofilního náboženství.

duality ( 20. ledna 2017 00:20 )

Černej a bílej cigán no...

Bystrozraky ( 19. ledna 2017 23:03 )

Jak nemám rád čoklaře a jejich debilky, tak takovou bezcitnost odsuzují! Jde o to jestli to ta turecká verbež nebere jako nácvik na něco horšího, i když takových blbců by se i u nás našlo hodně.

jm51 ( 19. ledna 2017 22:37 )

Za*sra*ný černý svi*mě. Vykastrovat je kur*vy špinavé.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud