Od 18 let: Psa stáhli zaživa z kůže, zmučené zvíře pak krvácelo v ulicích

Autor: shp - 
6. 1. 2017
22:18

Při pohledu na toto zubožené zvíře se člověku svírá hrdlo. Pejsek pojmenovaný Čokoláda byl neznámým tyranem nebo tyrany částečně stažen zaživa z kůže. Nebohé zvíře pak našli bloudit v ulicích argentinského města San Francisco.

Útulek, kde Čokoláda skončil, sdílel drsné fotky na sociálních sítích. Lidé vyjádřili obrovskou vlnu solidarity a pejskovi se rozhodli pomoci jak finančně tak hmotnými dary jako žrádlem. Podle veterináře bude léčba čtyřnožce trvat minimálně dva měsíce. Zcela se však již nikdy nezotaví.

Po viníkovi již pátrá policie. Podle ní je pravděpodobné, že dotyčný má zkušenosti z lékařské sféry nebo jde o řezníka. „Policie již zahájila vyšetřování, aby našla zodpovědné. Pokud budou dopadeni a usvědčeni, hrozí jim až rok ve vězení,“ prohlásil veterinář Roberto Ferrero, který psa léčí.

Čokoládovi již naštěstí nabízejí dobrosrdeční lidé nový domov. Nejdřív se ale pejsek musí zotavit. Snímky dojaly mnoho lidí. „Jak mohl někdo udělat něco takového? Bůh ať opatruje tohle malé štěňátko a potrestá toho, kdo je zodpovědný,“ napsala na Facebook Lourdes Aldecoa.

Kdokoliv, kdo to udělal, by měl být stažen z kůže jako ten pes,“ napsala Claudia Alejandra Carballo. Veterinář je zájmem lidí nadšen. „Lidé pomáhají neskutečným způsobem. Darovali tolik věcí k léčbě,“ uzavírá spokojeně Ferrero. Snad Čokoláda zažije v životě jen to dobré.

Pozor, galerie obsahuje fotky zobrazující děsivý případ týrání zvířete. Pouze od 18 let a jenom pro silné povahy!

Mirek Eichler ( 2. října 2019 07:01 )

Ach jo kam tenhle svět spěje☹️. Nevím kdo takhle může ublížit živému zvířeti☹️. A proto doufám že ho trest nemine.

9dixy ( 28. listopadu 2018 14:51 )

Dejte mi nůž a udělám to tomu hajzlovi tak, že bude bez kůže zcela a bude ještě žít. Bůh na nás se*e. Zdeněk Hejlík

Jancary ( 14. února 2017 18:58 )

Ty *** čínský nebo co to je za *** hnusný by měli postřílet verbes jedna hnusná ... Nechápu kdo to dává na internet . Člověku to nedá podívá se a pak brečí ... Nechci tu psát co bych jim udělala abych nebyla já ta špatná a nějaká rasistka Ale toto je moc ..

martanius ( 6. února 2017 15:17 )

Fakt... tuhle havěť vystřílet.

dannaew ( 30. ledna 2017 01:00 )

Pejsek jiz - bohuzel - zemrel okolo 10.1.2017 (8.1. vysla zprava v ar. novinach o jeho tyrani a 10.1. zprava o umrti). 15.1. napsali, ze zatkli podezreleho z tyrani stenatka ... http://www.lanacion.com.ar/1975944-detuvieron-al-supuesto-atacante-de-chocolate.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud